Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtetszett egy menhelyi...

Megtetszett egy menhelyi kutya.Mennyire szigorúak a feltételek?

Figyelt kérdés

Sosem fogadtam még örökbe,menhely közelében sem jártam.egyszerűen megtetszett egy kutya akit az egyik facebookos oldalon találtam,és lassan egy hete gondolkozom rajta,hogy érdeklődjek-e iránta.

Nincs kertes házam ezért attól tartok,hogy szinte azonnal ki is esek a lehetőségek közül mivel közepes méretű.(staffordshire jellegű)

Volt már dolgom a fajtával 2 éve vitte el a daganat a 10 éves kutyusunkat.(azóta is nagyon hiányzik,gyakorlatilag vele nőttem fel,de rossz indulatú,gyors lefolyású daganaton nem tudtak segíteni..:C)

Nekünk akkor kertes házunk volt,de sétálni jártunk vele leginkább (úgy 17 éves korom után már csak én jártam vele) ezért is reménykedem benne,hogy ha itt is sétálok és mozgok vele eleget majd nem lesz ez probléma.


Annyit tudok,hogy 2 éves a kutyus (legalábbis lényeges infó).

Milyen egyéb feltételekre kellene számítani?

Azt tudom,hogy örökbefogadás előtt meg kell látogatni a kutyát,de ez sem gond.majd utazom érte,2-3 alkalom utazni belefér.



2021. ápr. 18. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez menhelyenkent valtozo, van ahol elvart a sajat lakas, nem alberlet, egyeduli kutya lehet, kutyaiskolat is kikothetik. Milyen szervezettol fogadnal orokbe? Nem lehetetlen, csak van ahol szigorubbak.
2021. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rex állatotthon. :)
2021. ápr. 18. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Igazabol ki kell tolteni egy kérdőívet, tapasztalatom nincs veluk, de ezt talaltam, hatha segit.

En egy kisebb videki menhelyrol hoztam kutyat, igazabol mindent ami benne van ebben a kerdoivben, azt leirtam bemutatkozo level formajaban, es par nap mulva mehettem is meglatogatni a kutyat. 1 latogatas is elegendo volt, másodszorra mar a teljes felszerelessel mentunk es hoztuk haza.

2021. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!