Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ilyenkor mit gondol...

A kutyám ilyenkor mit gondol rólam?

Figyelt kérdés

Farkasszemet nézünk egymással,aztán én elkezdek hülye hangokat kiadni pl. motorhang..akkor ő elforgatja a fejét és rettentő vékony hangon sírni kezd...

Ilyenkor hülyének néz engem vagy mi?:D


2010. aug. 22. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
hülyének néz xd!az én kutyusom nem sir de forgatja a fejét ha hülye hangokat adok ki:D
2010. aug. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem, nálunk is kalya van akkor ugaat/sipól asztal mellett, ha énis elkezdek sipolni a kutya is :D mert az rossza fülének, meg ha jön a mentő stb akkor is visít, tüzijátékról nem is beszélve :D
2010. aug. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha gitározom vagy valami hangszeren játszom esetleg éneklek engem is hülyének néz mind a kettő kutyusom:D és vonyítanak

olyan édesek ilyenkor

2010. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

"Ilyenkor hülyének néz engem vagy mi?"


Hát ha ő nem is, én biztosan :) Miért ijesztgeted szegény kutyust? Félni fog tőled, elveszted a bizalmát.

2010. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud veled ilyenkor mit kezdeni, a számára kellemetlen hangokat pedig megpróbálja "eltüntetni" a sírással, vonyítással.
2010. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Akiteki ***** válasza:
100%

09:54

Olvastam valahol, hogy a kutya a neki tetsző dolgokhoz csatlakozik. Ha zavarja a gitározás, akkor odébbáll, hogy ne hallja.

Mint mikor az egyik házban ugatni kezd egy kutya és mindenki csatlakozik.

A fiam trombitált. Mikor gyakorolt, a kutyák leültek mellé és énekeltek hozzá. Szerettek a szomszédok. :)))

2010. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utsó, szerencsés vagy :)
2010. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor elforgatja a fejét azt jelenti hogy Nem érti hogy mit csinálsz. Pl: elkezdesz nyávogni, akkor is forgatni fogja a fejét, mert sosem szokod csinálni és nem érti miért csinálod. Hisz más hangsúlyban és érthetetlenül csinálod. Ha nem tetszene neki akkor arréb menne stb.
2010. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is ha szintetizátorozom,akkor ő is elkezd vonyítani,de nagyon aranyos. És sztem nem nézz hülyének,ha hülye hangokat adsz ki,csak tetszik neki. Vagy az éleshangok emlékeztetik kutyasírásra,vagy nyüszítésre,s ezért ő is elkezd vonyítani vagy nyüszíteni.

Szerintem ösztönössen cselekszik.

2010. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a family frost-os autó zenéjére vonyít az egész kutyasor.Énekelnek nagy izgatottan,de nem szaladnak el inkább elébe mennek.Nem tudom én sem hogy idegesíti-e őket a magas hang,vagy épp tetszik nekik.De mivel kifinomult a hallásuk,inkább bántja a fülüket szerintem.De azért csatlakoznak.Ha el tudnák mondani ők maguk,marha jókat társalognák a kutyámmal.:)
2010. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!