Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az utcában van egy angol cocker spániel kutyus. Kb 1 éves lehet. A szőre nagyon elhanyagolt, állandóan az utcán mászkál,büdös, és volt olyan , hogy éjszaka kizárták. Nem foglalkoznak vele, de én nagyon sajnálom.A gazdája ajándékba kapta a kutyát(akitől kapta ő is az utcába lakik) Nagyon sajnálom szerintetek mit tegyek? (amúgy a gazdái romák)
2010. aug. 22. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megvenni tőle. Ha szerencséd van pár ezresért odaadja, ha tipikus cigany, ingyen tuti nem fogja , azért se.
2010. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Imádom a spanikat! Nekem is van!

Lopd el, add nekem! Szegény, valahogy tényleg elhozhatnád tőlük. Esetleg keresel neki gazdit valahol messzebb, és ellopod. Még az is jobb lenne neki. Vagy próbáld megvenni, ha ennyire nem érdekli őket, biztos odaadják nem túl sokért is. :S

2010. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd föl
2010. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is imádom a spanikat, és nekem is az van:) Amúgy én is gondoltam arra, hogy ellopom, aztán elajándékozom...
2010. aug. 22. 16:14
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Hat akkor nem sokkal lennel külonb a sokat szidott ciganyoknal.


A helyedben en odamennek, megkerdeznem mennyiert adja el a kutyust. Adjal neki mittomen 3000 HUf ot, szerintem valszeg odaadja.

2010. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

csak ha aztán megtudja, hogy te voltál, lehet bajod lesz belőle, ahogy a ciganyokat ismerjük...

Ha még nem mondtál neki semmit, és nincs hogy rád gyanakodjon, megpróbálhatod ellopni, de sztem olcsón odadja.

2010. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tettem még megyjegyzést neki. Soha nem problémáztam velük, hiszen jóval idősebbek, mint én vagyok.Köszönni köszönünk ennyi. Köszi a segítséget!
2010. aug. 22. 16:24
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Romák a gazdái? Mi sem egyszerűbb! Cseréld el színesfémre.
2010. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha olyan sokszor kizárják és esetleg meglátszi ka kutyán hogy alig kap, akkor kajával csalogasd el valamerre, mintha utánnad menne és ha tudsz kerülő úton vidd haza és keress neki gazdát. nem lopás, a kutya akárkivel elmegy önszántából ha akar. ha viszont meglátják nálad akkor nagyon csúnya vége lesz! ezért keress neki először gazdit szerintem

spániel gazdi

2010. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Hat akkor nem sokkal lennel külonb a sokat szidott ciganyoknal."

Hát, de, mert Ő épp megmentené ezzel a kutyust, míg a gazdája le sem sz@rja! Ha én hasonló helyzetben lennék, csak nem ismerném a gazdát, de látnám, hogy így bánnak a kutyával, mindenféle bűntudat nélkül ellopnám! Pedig soha életemben nem loptam semmit, de nem bírnám nézni, hogy szenved a kutya.

Csak itt a kérdező ismeri is őket, sajnos.

2010. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!