Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tojáshéj kutyának?

Tojáshéj kutyának?

Figyelt kérdés

Azt olvastam több helyen hogy a kutyának jót tesz a tojáshéj, illetve ismerősök is mondták hogy szoktak adni a kutyának a kalcium tartalma miatt. Nekem még kicsi a kutyám (3hónapos lesz jövőhéten, törpe tacskó)

Tényleg szabad nekik adni?

Mert ma csak azért olvastam utána mert egy fél leesett a földre és elszaladt vele valamennyit meg evett belőle nem sokat, és hogy nem-e lehet belőle baja.

Ilyen fiatalon is szabad adni neki, vagy még hanyagoljam inkább?



2021. ápr. 27. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
En szoktam nezni ilyen videokat, amiben különleges kajákat összeállítanak a kutyusoknak. Van benne mindenfele hus, szív, ilyen olaj, olyan por es a végén mindig tesznek bele egy tojást, héjjal egyutt. Ezek szerint lehet nekik adni, de azert szerintem varj vele meg egy kicsit.
2021. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
97%

Forró vízben nem árt előtte megfürdetni a héjat, meg ledarálni jó apróra. Hozzáadni a kajához, amit megeszik, és nincs baj.

Egyébként én használtam saját magamnak, a kalcium miatt. Mézben elkeverve.

2021. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Jó alaposan sikáld meg, és törd porrá. Mehet a kajájára, mértékkel.
2021. ápr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

Nem tudsz neki eleget adni így. Hatékonyabb a bolti tabletta.


Dr.

2021. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
A calcium és mész bevitel miatt lehet fontos. A miénk kéthetente egyszer kap, de akkor tojást is.
2021. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%

Kiskutyanak meg nincs szuksege ilyenekre ... a fejlodo szervezet maskeppen mukodik mint egy kifejlodott, a fejlodo szervezet maganak termeli az epito anyagokat es nem a taplalek tartalmabol veszi fel.


Kiskutyanak nagyon oda kell figyelni az etetesere, nem veletlenul vannak puppy es junior kategoriak a tapok kozott is.


Nezz utana, hogy mi kell egy tacsinak es adjal neki olyanokat.

2021. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Fürj tojással jobban jársz.nem olyan kemény héjú. :)
2021. ápr. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

4. vagyok.


Akik lepontoztak, legyen szívesek megindokolni a lepontozást! Vagy trollok vagytok, vagy buták.

2021. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
77%
Maga a tojás fényesíti a szőrét, szebbé teszi. Az hogy megeszi a tojáshéját nem lesz neki semmi baja
2021. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
93%
A calcium az se art neki
2021. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!