Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, hogy csak ennyit alszik...

Baj, hogy csak ennyit alszik egy kutya?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 12 éves német spiccem van. Mostanában vannak bajai, ezért vettem egy éjjellátó kamerát amivel figyelem. Láthatóan túl sokszor kel fel éjszaka, járkál, helyezkedik, de ébren van. Szinte csak 15-20 perceket alszik, aztán felkel, alszik és így tovább. Nagyjából 2 hete figyelem már és minden éjszaka ez volt. Ez normális egy kutyánál vagy esetleg az egészségügyi bajai is okozhatják az álmatlanságát?

Bocsánat a hosszú kérdés miatt és köszönöm előre a válaszokat!



2021. máj. 2. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
A kutyák nincsnek gyakran mélyalvásban. Napi 12-14 órát alszanak.
2021. máj. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Orvoshoz vidd el.

Nem normális ez.Szerintem fáj neki valami.

2021. máj. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Siman lehet, hogy csak neszel valami a falban vagy a kornyeken. Talan valami ragcsalo lehet. A kutya erre reagalhat.
2021. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nappal mennyi alszik? Nálunk inkább nappal alszanak többet, éjszaka meg megy a helyezkedés, intezkedés :D Simán lehet, hogy nappal kialudta magát.
2021. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kint alszik éjjel a másfél éves kutyám, nincs kamera így nyilván nem tudom mit csinálhat (bár szerintem ő nagyjából végigalussza az éjszakát), de pl ő napkozben is egész nap alszik. Lehet a te kutyád is kipiheni magát amíg napkozben dolgozol, és akkor 8-10 órát alszik egyben, éjszaka meg csak felületesen.
2021. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!