Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma megfürdettem a labradorom,...

Ma megfürdettem a labradorom, és összevissza ugra-bugrált. Ilyenkor örül vagy mi? Mert nekem úgy tűnik, hogy örül, és tök vicces, de nem tudom igazából, hogy ilyenkor mitcsinál. :D

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Kutyasamponnal fürdetted?(ha nem akkor attól van mert viszket tőle)
2010. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én spánielem is ezt csinálja, meg fel-alá futkározik és közbe ugat XD Szerintem örülnek ilyenkor, nagyon viccesek XD
2010. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor én fürdettem a kutyámat azért ugra bugrál mert kiakar menni a kádból mert utál fürödni,de hát muszáj... ha nem kifele ugrált a kádból(vagy nem tudom miben fürdetted) és csóválta a farkát stb. akkor biztos örült neki :)
2010. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kutyák ezt csinálják:) Meg dobálják magukat a fűben.

Lehet, hogy próbálják magukat így törölgetni és szárítani, de mindenképp élvezik a fürdést.

2010. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát a fürdést nem élvezik.. félnek a víztől egy áram-baleset után :S


de utána mi után kijött a kádból akkor ugrál.. és ugat... és szaladgál.. és nagyon aranyos.. majd felfekszik a lépcsőre... nagyon édesek :D


Amúgy köszönöm szépen a válaszokat!


És igen.. kutyasamponnal fürdettem!! :D

2010. aug. 23. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem élvezte a fürdést és azért ugrált mint a bakkecske...:D Főleg ha még fiatal,akkor még szeleburdibb!;)
2010. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát.. olyan 4-5 éves... és tényleg szeleburdi az a lüke feje xD
2010. aug. 23. 12:54
 8/8 anonim válasza:
A kutyák , ha megfürdetik mindig azon vannak , hogy még jobban összemocskolják magukat. Néhány kutyát rá lehet nevelni az ellenkezőjére, de nagyon nehéz, mivel ez ösztön. Úgy, mint a vadászat, vagy az ugatás.
2010. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!