Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milprazon tabletta ára?

Milprazon tabletta ára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap megyünk az állatorvoshoz, eddig nexgardot szedtünk de sok rosszat olvastam róla, és milprazonra szeretnénk váltani. Milyen árban vannak ezek a tabletták? Tudom nem mindenhol ugyanolyan de egy kb ár érdekelne, illetve kell előtte szívféreg teszt hogyha nexgardot kapott előtte? Köszönöm


2021. máj. 10. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha még védett a kutya szerintem nem kell teszt. Mármint ha a következő havi váltanad ki...


Én 790.- Ft-ot fizettem egy darabért 4,5 kg-os kutyára.

2021. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kistestűnek 1000ft/db nálunk.
2021. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagytestűeknek való 1500Ft/db. (Budapest, belváros, közepes árkategóriás rendelő.)



Ha rendesen szedte előtte a Nexgardot, akkor elméletileg nem kell teszt.

2021. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudsz arra vàltani. A milprazon szivfereg elleni fereghakto. A nexguard mas keszitmeny...


Ugy tudsz vàltani, hogy bravecto (ami gyakorlatilag ugyanaz mint a nexguard csak a milbemicin nevu fereghajto, ami a milprazonban van, hiànyzik belole) plusz milprazon

2021. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a kérdező úgy gondolta, hogy Milprazon + nyakörv vagy spot on kullancs és bolha ellen. Mi is így csináljuk (Kiltix)
2021. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen úgy gondoltam, foresto nyakörv lenne kullancsok ellen, és a férgek ellen meg milprazon
2021. máj. 10. 21:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!