Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már kezdhetem fokozatos...

Már kezdhetem fokozatos egyedülléthez szoktatni, és ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

6 hetes a kutyám, és lassan kezdődik a suli. Suli időben naponta max. fél órára lesz egyedül hagyva, és nem tudom, hogy ezt már szabad-e? Ha igen, akkor hogy szoktassam hozzá? (ja és 5 hetesen hoztuk el, mert az anyakutya gazdái elköltöznek, és kicsit necces lenne magukkal hordani, majd a kicsiknek pár hétre megszokni új helyet, aztán megint...) Köszi előre is a segítséget :)

Egy 12 éves lány


2010. aug. 23. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Félórára simán hagyhatjátok egyedül, ilyen idősen még úgyis nagyrészt aludni fog. Ha ennyire fiatalon hoztátok el, praktikus lett volna venni valami nagyobb plüssállatkát, amivel az anyját finoman megdörzsölgetitek, mert ahhoz hozzábújva érzi az anyja szagát, és gyorsan megnyugszik. Ha ilyened nincs, az is segít, ha egy levetett de mosatlan pólódat odaadod neki, hogy legalább a te szagodat érezze, az biztonságérzetet ad neki, amíg nem lát.
2010. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot :) Hát végülis van egy rongya, amit onnan hoztunk el, bele raktuk a kosárkájába, 1-2 napig hozzábújt, de most inkább alszik a kicsi macijával. Van vagy 3-4 plüssállatkája :) És ma tanult meg ugatni xD Most éppen csicsikál az aranyos *-*
2010. aug. 23. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!