Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy Schnoodle?

Mennyibe kerül egy Schnoodle?

Figyelt kérdés

Már egy ideje gondolkozunk, hogy örökbe fogadjuk vagy vegyünk egy kutyát. Viszont megtetszett egy fajta, a schnoodle. Valaki, akinek esetleg van nem tudna árat mondani? Mert persze van egy limit, ami fölé nem mennénk és maradna az örökbefogadás.

Persze pontos árat nem várok csak megközelítőleg lenne jó tudni.

Előre is köszönöm.



2021. máj. 16. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Az meg mi az isten? Több száz fajtát ismerek, de ezt a fajtát még hírből sem ismerem.
2021. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. Ez volt az első találat a gugliban.


"Schnoodle kutyafajta információk: Minden, amit tudnia kell

Mindig szeretett volna egy vidám macit kutyának? A Schnoodle a tökéletes megoldás.


Gyengéd és bájos, ezek a kutyák a tökéletes családi kutyák. Természetes szórakoztatók, akik szeretnek a figyelem középpontjába kerülni.


A Schnoodle ára 1500 és 4000 dollár között lehet. Általánosságban elmondható, hogy minél drágább a kölyök, annál jobb lesz a törzskönyvük."


Ezek a "fajták" designer keverék néven futnak, mégpedig azért, mert csak az első generáció hordozza a kívánt tulajdonságokat, a következő generációk már nem feltétlen. Ezek nem stabil fajták, a nagyobb fajtagondozó szervezetek el sem ismerik őket. Tehát méregdrága keverékek röviden. Inkább menhelyről válassz.

2021. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megint valami keverék, divat kutya. Az ilyenek mindig drágák, ráadásul Magyarországon nincs is. Inkább vegyetek egy Schnauzert, kb.ugyanaz.
2021. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is láttam ezt a leírást de gondoltam megkérdezem hátha van valakinek szenélyes tapasztalata.
2021. máj. 16. 17:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!