Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A napokban elpusztult hűséges...

A napokban elpusztult hűséges szeretet két héttel ezelőtt megelett kiskutyám. Itt maradt egy kölyök kiskutya gyermeke. Vettem cumit és szereztem kecske tejet.. Most azzal táplálom két napja. Mit tanácsoltok? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
3-4 óránként megy a szoptatás. Valami jó tanácsot elfogadnák. Vegyek neki valami tápszert? Vagy valami kiegészítőt a tej mellé? Köszönöm az értelmes hasznos tanácsokat.

#SOS! Árván maradt kiskutya táplálása.
2021. máj. 24. 03:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Állatgyógyszertárban biztos lehet kapni tápszert, és mellette maradjon más állat teje is. Tehéntejet is kaphat, lehetőleg nyersen, de vizezve egy kicsit.
2021. máj. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Egy kutya anyuka lenne a legjobb. A kecske- és tehéntejtől valószínűleg hasmenése lesz, ami komoly bajt is okozhat. Ha tudsz, inkább szerezz tápszert.
2021. máj. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Én is keresnék neki egy szoptatos kutyát vagy macskát-halottam már ilyenről hogy a talált még anyatejes kiskutyát cicamama szoptatta.
2021. máj. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
3as vagyok facebookon tuti vannak ilyen csoportok. Macskáknak szoptatos cica kereső tuti van,azerontem kutyusoknak is van
2021. máj. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Eloszor tejpotlo tapszer [link]


Kesobb majd starter tap [link]


Aztan majd johet a junior [link]

2021. máj. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Szeretett, de szaporításra használt kutya. Alig van ebben ellentmondás, igaz?
2021. máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Kölyök kiskutyát szaporítani. Atyaég. Te sem vagy százas.
2021. máj. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
8# talán ha elolvasnád a kiírt kérdést és értelmezni tudnád, akkor onnan.
2021. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Árván maradt kölyök kutya etetése


esetén, ha dajka szuka nem érhető el, állatpatikában, állatkereskedésben szerezzük be a szükséges kutyatej pótló port, mellyel az 1-3 hétben 2 óránként (napi 6x) cumisüvegből vagy fecskendő segítségével etessünk. Ha már önállóan tudnak enni, 3 óránként (napi 5x) kínáljuk meg a tápszerrel, melybe fokozatosan növelve keverjünk kölyök tápot.

2021. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%

10# akkor ugorj neki mégegyszer, hátha nem is vagy annyira hülye.


"...itt maradt egy kölyök kiskutya gyereke!"


Szóval? Várom az értelmes magyarázatot.

2021. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!