Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kangal-Kaj keverek mennyire...

Kangal-Kaj keverek mennyire lesz teruletvedo, jo hazorzo?

Figyelt kérdés
azt tudom, hogy kulon-kulon a kaj is es a kangal is nagyon jo hazorzo, teruletvedo/orzo kutya, de egy kaj-kangal keverek is ilyen lesz? vagy inkabb egy visszafogottabb, baratsagosabb kutya?
2021. jún. 5. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
A keverékek a szüleik tulajdonságainak véletlenszerű keverékét öröklik. Ahogy egy tacskó csivava mix nem mész ötven kilós, hanem öt, úgy két őrkutya kölyke is őrkutya lesz
2021. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk kangal-nemetjuhasz keverek van, nagyon jó hazorzo. Ott is ugye 2 hazorzorol beszelunk, szerintem nem lesz gond.
2021. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem ugyan az a ket kutya, csak az egyik a Kaukazus naposabb lejtoin teljesit szolgalatot, a masik meg jobban szereti a huvosebb oldalt. Szerintem azon a kornyeken rengetek ilyen keverek lehet.
2021. jún. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nagyon jo lessz. Nekem volt egy ilyen keverekem,mindket fajta nagyjabol egyforma tulajdonsagokkal rendelkezik. Amire vigyaznod kell,hogy mas kutya ne keruljon az utjaba mert megoli,az enyemmel ez miatt akadt gondom parszor.
2021. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!