Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csivavám egyik oldalán van...

A csivavám egyik oldalán van 1 nagy csomó, mi lehet ez? Kb dió nagyságu, és teljesen kitapintható, szinte megtudom fogni, vmi gombócszerüség.

Figyelt kérdés
Elviszem állatorvoshoz, de aki tud róla vmit légyszi írjon!
2010. aug. 25. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Most tettem fel egy ugyanilyen kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__1118830-segi..
2010. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért linkeltem be, mert kaptam pár hasznos választ :)


[1. vtam]

2010. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nemrég kapott oltást akkor attól van és pár héten belül elmúlik. Ha nem , akkor csak az állatorvos tudja megmondani
2010. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi! hát remélem nem lesz semmi baja, ha megnyomkodom nem fáj neki, szerintem észre sem veszi, amugy a vszettségi oltását nem rég kapta meg-kb 2 hete, lehet hogy attól lenne tényleg? nem fáj neki az biztos, de elég nagy.
2010. aug. 25. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószinüleg attól, az enyémnek is volt, ugyanígy, és nem fájt neki. Akkor hívtam az állatorvost, hogy mi lehet és ő mondta, hogy attól. Aztán észre se vettem és elmúlt neki. De ha nagyon aggódsz vidd el orvoshoz.
2010. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ok, köszi szépen:)
2010. aug. 25. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet csak egy zsircsomo elég sokszor elő forul az embereknél is de az elmulik most volt az én 10hetes kutyumnak is de már elmult vagy az oltás azért nézesd meg mert nehogy daganat legyen jobb ha egy szakember látja
2010. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi,persze elviszem mindenképpen dokihoz, mert még mindig ott van neki:(
2010. aug. 28. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!