Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem lehet komoly ez a...

Ugye nem lehet komoly ez a kinövés a kutyám mellkasán? Állatorvosom szabadságon van, keressek gyorsan mást? Szerintetek ez minek tűnik?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre rajta. Anyajegyhez hasonlít, de volt hogy egyik reggel kicsit felvizesedett neki, mármint kicsit pufibb volt, ez gyorsan le is apadt 1-2 óra alatt, de megijedtem. Mi lehet ez? Ugye nem daganat? Már 9 éves, és néha túlaggódom a dolgokat, remélem most is csak erről lesz szó.



[link]


[link]


2021. jún. 15. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Én nem diagnosztizálnék online. Meddig van szabin a doki? Más nem helyettesíti? Ha van más állatorvos is, aki elérhető, nem árt, ha megmutatod, esetleg online is felveheted rendelővel a kapcsolatot, elküldheted a képeket e-mailben, hogy mit gondolnak.
2021. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megállapítani, az első képen nem látszik túl jól a másodikon meg nincs fókuszban. Nekem valami hólyagnak tűnik.
2021. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Állaga? Mérete? nyomásra érzékeny? Mozog a bőr alatt? Eres? Váladékozik? Volt már neki?


Én persze csak úgy kérdezem!

2021. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Megpróbálok valakit keresni akkor, sajnos volt már olyan orvosunk, akivel nem voltam elégedett. A mostaniban megbízom, de lehet nem várok akkor egy hetet.


Nagyjából 7-8 mm. Állagra elég puha, és lapos. Nyomásra nem érzékeny. Mozog, nem tapad le. Nincs ér, se váladékozás. Még semmi ilyen nem fordult elő a testén.

2021. jún. 15. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hólyag :o
2021. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a mellbimboja???van vagy 8 .

A masik oldalon nincs hasonlo?? Szimmetriaban? Keresd.

2021. jún. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem a bimbója. Hacsak nem nőtt véletlen plusz egy aszimmetrikusan. Egyébként külsőre tényleg eléggé hasonlít a többi bimbójára, csak ez kicsit nagyobb, és ugye az a felvizesedés.
2021. jún. 16. 13:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még mindig hólyag méghozzá vérhólyag.Csak már nem friss.

Orvos rá fog nézni,kétlem hogy komoly. :D

2021. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!