Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a vélyeményetek erről a...

Mi a vélyeményetek erről a kutyatápról?

Figyelt kérdés

Julius K9 Hypoallergenic Adult Lamb & Rice


A kutya:

Boxer

27 Kg

2,5 éves



2021. jún. 16. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem egy rossz táp.
2021. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Finom, nekem ízlett
2021. jún. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Hulladéknak elmegy
2021. jún. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy a K9-nek van tápja. Jó márka, ezért gondoltam a táp is az lesz, hát nem lett igazam.

"Összetevők:

Hús, és állati eredetű alapanyagok (húsliszt: bárány 25.00%, hal 5.00%) marhafaggyú 8.50%, kukorica, búza, korpa, rizs, alma, sárgarépa, Glukozamin-kondroitin, F.O.S., yucca schidigera kivonat"

Nincs százalékolva a hús, ennyi erővel 2% is lehet, az állati eredetű akármi meg annyit tesz, hogy vágóhídi hulladék. Nem adnám a kutyámnak, neked sem ajánlom. Én 1000ft/kg alatti tápokban nem bízok, és nem azért mert proli vagyok hanem azért mert az olyan is amennyit ér. De a tescos meg nem tudom milyen tápoknál még mindig jobb, vannak benne jó dolgok csak éppen a hús hiányzik belőle.

2021. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!