Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek van ötlete mivel...

Valakinek van ötlete mivel kössem le a kutyát?

Figyelt kérdés
Egyik exem vett egy kutyát. Mikor szakítottunk menhelyre akarta adni, így megtartottam. Ennek 5 éve, a kutya 6 éves. Vállalkozó vagyok és dolgozom is főállásban. Kb heti 3 éjszakát tudok itthon tölteni, akár 400 óra is lehet a munka egy hónapban. A kutyán látom, hogy unatkozik, sokat sír, akkor is ha épp itthon vagyok. Mivel lehetne lekötni? Még egy kutya nem jöhet, így az nem opció.
2021. jún. 17. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ezek szerint az életviteled nem alkalmas kutya tartására. Keress neki megfelelő gazdát.
2021. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%
napi 1 ora jatek is sokat jelentene neki. pl frizbizes
2021. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem keress neki egy másik gazdát.Nem lekötni kellene hanem vele lenni,a kutya társas lény.
2021. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Kutyaszitter?
2021. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon szép, hogy nem engedted ano menhelyre kerülni a kutyát.

Nem hiszem, hogy ez bármelyikőtöknek is jó lenne. Nincs értelme a kutyának, ha nem tudsz vele időt tölteni. Lehet jobb lenne neki egy másik gazdival. Ha fajtajellegű akkor felveheted a kapcsolatot az adott fajtamentéssel és ők segítenek. Így megbizonyosodhatsz róla, hogy valóban jó helyre kerül.

Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, én tudom ajánlani a kutyanapközit. Ott rendesen elszórakoztatják egymást a többi kutyával.

2021. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Több foglalkozás vagy kutyanapközi. Más nem nagyon működik.
2021. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
48%

Nem lehet hogy az egyik szomszéd mondjuk kutyabarát? Nyissatok a kutyának a kerítésen egy ajtót, hogy átjárhasson. Nálunk a szomszéd gyerkőc állandóan játszik a kutyánkkal, vagy ő jön át vagy a kutya oda. Pedig vele én is szoktam játszani, meg járunk sétálni, van ezer játéka, mégis a szomszéd gyerek kell neki, lesi, hogy mikor ér haza az iskolából :D De én is simán elvállaltam 1 hétre egy ismerősöm kutyáját, mikor ő nyaralni ment.

És persze már Magyarországon is léteznek kutyasétáltatók, amiket filmekben láthatsz. Budapesten létezik már kutyanapközi is. Van már minden, ha van ilyesmire pénzed.

2021. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Tehat foglaljuk ossze: sikeres vallalkozo egy aranyos kutyaval keres egy aranyos kutyaszereto neki is tetszo lanyt.


Vagy kutyaszittert keresel. Ilyet is tudnek.


Vagy kutyanapkozit keresel,aki vallalja,h adott idopontra erkezik hozzad ,leszallitja a kutyat a napkozibe ,kijatszatja es kifarasztva az altalad megjelolt idopontra a lakasodba szallitja.

Ezt megteszi:


[link]

2021. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Írod, hogy vállalkozó vagy. Mi a cég profilja, nem tudod bevinni magaddal a munkahelyedre?

Emellett én is kutyanapközit mondanék, illetve -bár nem tudom, milyen fajta a kutya- de a rövidke együtt töltött időben alapos lefárasztás: labdázás, bicikli mellett futás, agyi tréning, és engedd minél közelebb az életteredhez, pl. ne az udvaron unatkozzon, ha otthon vagy, hanem legyen veled, mikor főzöl a konyhán, vagy a nappaliban tévézel etc.

Mindkettőtöknek nehéz lehet az elválás ennyi idő után, ezért ha ragaszkodsz hozzá te is, szerintem az utolsó legyen az új gazda keresése.

2021. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!