Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis termetű kutyám mellé...

Kis termetű kutyám mellé keresnék még egy kistermetűt.Melyiket ajánlanátok úgy,hogy van kisgyermek is?

Figyelt kérdés

Hasonló mozgásigényű,súlyú-és méretű kutyát szeretnék a Shih Tzu-m mellé.

Ezek közül szerintetek melyik jönne ki a legjobban vele?



2021. jún. 20. 11:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom még mindig mi nehéz abban,hogy felfogd mit jelent a "KIS TESTŰT AKAROK" rész.


Cseppet sem egészítik ki egymást,pont hogy gondot okoz.A kicsinek nyílván van egy nyúzható társa játékkor aki meg se érzi a csipdelést de ha egy nagy játszik egy kicsivel véletlenül is kárt tesz benne.


De! Amúgy sem akarok nagyot.Egyik felsorolt fajta sem nagy testű.Kössz,de óriás és közepes se kell.Mini,kicsi.Az fér el a lakásban,az tetszene nekem.Kész.


Tudom,hogy nehéz,de fogd fel.


Fejlemény annak akit érdekel:

Eddig 2-2 tenyésztőnek küldtem bemutatkozó levelet elviekben még idén mindkettőnek lesz egy betervezett alom.

2 Shih tzu tenyésztőnek,egy törpe uszkár tenyésztőnek és mivel tetszett a kennel színvonala egy mopsz kennelnek is írtam.Bármelyik fajta jó lesz,bele illene a családunkba.Akinél tudok szuka kölyköt foglalni az marad.:)

2021. jún. 29. 16:03
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne kiegészíteniük egymást?Miért csak nagy kutyával lenne ez lehetséges? És egyáltalán mit értesz ezalatt? Miben tudják "kiegészíteni egymást", értékrendjük, hobbijuk, a céljaik vagy szerinted mi? Te is csak veszekedni akarsz, és/vagy nagyon buta vagy.
2021. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
43%
Na, örülök hogy találtál jó kenneleket és fajtákat. A mopszokkal vigyázz, elég egészségtelen fajta, röfög, és nagyon könnyen hőgutát kap.
2021. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
mi bajod lett volna ha utcáról húzol fel egyet.... mindenki tudja hogy az utca kutyák okosabbak a kenneleseknél ,fajosoknál.
2021. jún. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%
Mégis hogy lennének okosabbak? Mentett kutyám van, nagyon okos, imádom, de hülyeségeket attól még nem beszélek.
2021. jún. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
de okosabbak . minnél több fajta van benne annál hálásabbak és okosabbak. aki profi lakásban született az nem tudja mi a szenvedés ergo nem lesznek olyan hálásak, ragaszkodóak.
2021. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A hála és a ragaszkodás miben függ össze az ésszel?

Meg ilyet még egy óvodás sem gondol, hogy annál hálásabbak minél több fajta van bennük.

Ja és az ilyen kutyák között nem ritka a belterjesség, habár a szaporítós kutyáknál a leggyakoribb, de őket is gyakran mentik, és ők is tudják ám mi az a szenvedés. A belterjesség egy nagy rizikófaktor, hogy szellemileg visszamaradott lehet a kutya, és/vagy beteg egész életében.

2021. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Felesleges a keverék téma.Akármit mondana a keverék párti kommentelők javarésze akkor sem kellene nekem keverék kutya.

Tudni szeretem pontosan,hogy mire számíthatok.Méret,jellem,kor,szükségletek,költségek.


Az egyetlen ami most aggaszt,hogy az egyik Shih Tzu kennel vissza is írt,lesz kölykük augusztusban,de Ukrajnában van az alom..

Félő,hogy azért kinti alom mert kevésbé szigorúak a tenyésztés feltételei mint nálunk.

A másik kennel Oroszországban van.Hát..azért azthiszem jobb ha megvárom a többivel mi a helyzet és informálódom.

2021. júl. 1. 00:07
 19/19 anonim ***** válasza:
39%
csivava
2021. júl. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!