Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baj? A kutya...

Mi lehet a baj? A kutya rendben lesz? Mi lehet a lábammal?

Figyelt kérdés

Kb fél órája történt az eset. Elvittük sétálni a szomszédommal a kutyákat és az utcában lévő németjuhász kiszabadult és nekirontott a tacskónak. Az én kutyám leszedte róla viszont ő már elég öreg és a fogai is kopottak így nem nagyon tudott védekezni. Belerúggam a támadó kutyába mikor az enyém lekerült a földre. Megijedtünk mindannyian. Főleg, hogy egy öt éves kislány is velünk volt. A helyzet az, hogy azóta nem tudok a lábamra állni. Egyfolytában nyilal a fájdalom bele és ha behajlítom az ujjaim ez csak erősebb lesz. Felpolcoltam, de nem jobb. Nem dagadt fel és nem lilult be viszont észvesztően fáj. Eddig jegeltem már lefagyott az egész lábam. Az egész lábfej és egy kicsit a bokám. A kutyát átnéztem kicsit erősebben megmarkoltam a szőrét mindenhol nem sírt fel. Akkor nem lesz baja ugye?

Őszintén megmondom nem is tudom miért aggodjak jobban. A kutyáért, magamért vagy a támadó miatt, akit most láncra vernek mert nem jó a kerítés. Remélem most nem verik meg.



2021. jún. 21. 20:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
11%
Ennyire bena nem lehetsz... Ez mar sok nekem. Mindig tudtam,hogy a magyarok taposok,az itteni valaszok kiakasztanak de ez a kerdes az ev vicce volt
2021. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Kosz bazdmeg itt ülök fájó lábbal. A kutyának meg nem tom mi baja lehet
2021. jún. 21. 20:50
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

Balesetin mondta nekem az orvos amíg vártunk a lányom röntgen eredményére, hogy ránézésre még ő sem tudja megmondani, van-e törés vagy repedés egy sérülésnél.

Én elmennék megnézetném a lábamat, lehet hogy semmi, lehet hogy törés, ami ha elmozdul és úgy forr össze, a későbbiekben problémát okozhat. Az biztos, hogy meghúztad az izmaidat.

2021. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Menj el orvoshoz. Ha a kutyán látszik bármilyen sérülés vagy furcsán viselkedik vidd dokihoz. A németjuhaszt sajnálom, hogy egy egész életet olyan emberekkel kellett leélnie, aki nem nevelik, láncon tartják és verik. Állat- vagy fajtamentőknél kérhetsz segítséget.
2021. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
En is sajnálom főleg, hogy az enyém is németjuhász és imádom a fajtát. Apám leszarja azt mondta holnap kiderül, hogy törés e, anyám még nincs itthon. Remélem 10 re hazaér. Aztán meglatjuk. Egyszerűen nem tudok ráállni de azért megkérdezi apám hogy leszedném e a kiterített ruhákat. A pofám elszakadt hogy mennyire nem érdekli. Főleg hogy miután hazaértünk megjelentek bocsánatot kérni. A részeg pasi meg a szomszéd nő. Márciusban meg annak a nőnek a kutyái szöktek ki. Apám meg jópofizik. Olyan dühös vagyok hogy ........
2021. jún. 21. 21:01
 6/32 A kérdező kommentje:
A kutyámnak látszólag nincs baja. Már hozta a labdáját is hogy játszunk.
2021. jún. 21. 21:02
 7/32 anonim ***** válasza:
90%
Majd írj, mi lett. Ha annyira fáj, hogy nem tudsz ráállni, akkor ne hagyd magadat lerázni, menjetek balesetire.
2021. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
11%
Belerúgtál egy kutyába és eltört a lábad...mégis miből volt a blöki, betonból?! 😳
2021. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem visznek el. Anyám azzal érvelt, hogy neki ennyi idősen átment egy kocsi a lábfején, de nem tört el. Akkor ez meg semmi ahhoz képest. Sikerült nehezen lefürödni holnap meglátjuk.
2021. jún. 21. 21:48
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mozgatni? Csak raallni nem tudsz? Inkabb csak ficam, vagy huzodas, de neha azt is vissza kell rantani a helyere, de szakszeru ellatast igenyel, csak par perc alatt megvan nem mint egy törés. A törés elviselhetetlenul faj, azzal nem bicegtel volna hazaig sem.

Kutyanak semmi baja, ha jol erzi magat, most a labadra figyelj csak.

2021. jún. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!