Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull súly kérdés?!

Pitbull súly kérdés?!

Figyelt kérdés
Van jelenleg egy 10 hetes pit-em rendesen eszik (minőségi tápot kap) elég mozgékony eleven kis kutya. 7-8 kg közt van de én olyan kis soványkának látom. Tudom hogy kutya függő,de szerintetek normális?

2021. jún. 24. 13:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nyersen tényleg nem adunk disznót.

Tartó és csöves csontokat se..

Abban teljesen igaza van.Bagoly mondja verébnek,hogy ne szóljon közbe olyan témába amiről semmit nem tud ..:D

2021. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

21 vagyok

A csoves csontokkal egyetertek mert az kogikus,szilankosra torik,en sem adok.

A disznohust vagy barmilyen hust viszont oda lehet adni nyugodtan,evek ota adom,nem egy kutyam volt esdig es mindeniknek adtam barmilyen hust nyersen,soha semmi bajuk nem volt. Persze,hogy minden hujeseget terjesztenek hiszen el kell adni a “minosegi tapot”

2021. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ostoba,nem a táp eladás mindig a lényeg.Barfozni lehet és érdemes is,mindenki hírdeti mostanság a nyers etetést.De óva intenek a nyers disznótól.

Betegségeket terjeszt,főleg egy az ami nagyon veszélyes és gyakori.Eddig legfeljebb mázlid volt,hogy egyik kutyád sem betegedett meg.


"Az Aujeszky-betegség (álveszettség) egy sertés által terjesztett, herpeszvírus által okozott állatbetegség, mely az emlősállatok jelentős részét veszélyezteti. Emberre nem terjed át, de a lovakra, szarvasmarhákra, juhokra igen. Sertésekkel érintkező, nyers sertéshússal és belsőségekkel etetett kutyák és macskák szintén veszélyeztetettek, náluk a betegség minden esetben halálos. A betegséget Dr. Aujeszky Aladár, magyar kutató különítette el a valódi veszettségtől, 1902-ben."

2021. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
#19 vagyok, én azt feltételeztem, legalább ennyit tudsz... De akkor etesd nyers disznóval a kutyáidat, hátha meghalnak miattad, végülis jó kis kísérlet, teljesen megéri. De persze, én vagyok a hülye. (Így, ly-el)
2021. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

30 eve van kutyam,nem kizarolag disznohussal etetem viszont lehetoseg szerint azt is kaptak sokszor. Nem barfozok hanem csak siman hust adok es lam megis mindig egeszseges kutyaim voltak.

(Lehet,hogy nalatok magyarorszagon mas a helyzet a disznohussal ezen nem vitatkozom,de nalunk amit az allatorvos bevizsgal es emberi foguasztasra alkalmas attol meg nem hallottam senkit,hogy a kutuaja megbetegedett volna)

2021. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Emberi fogyasztásra teljesen alkalmas, de állatira nyersen nem. Nem érdekel hogy 30 éve van kutyád, ha egyszer tájékozatlan vagy és bunkó. Aki tudja mi az Aujeszky vírus és szeretné hogy a kutyája életben legyen, az nem etet nyers disznóval.
2021. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

20-as en nem bunkoztam le senkit!

Ha ezt eloben tenned szetrugnam erte a segged!

De mellekes,az ilyeneknek az utcan nem nagy a szajuk.

De hogy picit tajekozodj itt egy link:

[link]

Romanul van de hasznalj forditot ha erdekel,nem kell ilyen szuk latokorunek lenni

2021. jún. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!