Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatorvosnak bemutatkozol a...

Állatorvosnak bemutatkozol a telefonban ha nem ismer? Nem baj ha egyből a lényegre térek ugye?

Figyelt kérdés
2021. jún. 28. 09:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

Az állatorvos nem anonim gyk oldal.


Ha mindenképpen inkognito akarsz maradni akkor fórumon kérdezz szakmabeli embereket.

2021. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%
Lehet nem is az orvos veszi fel hanem az asszisztense. Bemutatkozni alap dolog egy telefonbeszélgetésben. Az orvos is úgy veszi fel a telefont, hogy Halló! Xy vagyok.
2021. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%

Csatlakozom a többiekhez, a bemutatkozás az alap kultúra része.

Ha étteremből rendelek ebédet, vagy csak egy pizzát, ha orvoshoz telefonálok időpontért, szóval bárhová, mindig azzal kezdem, hogy bemutatkozom.

2021. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%

Azt kimondani, hogy "xy vagyok", néhány másodperc, ne mondd, hogy ezen bármi is múlik a gyakorlatban. Ennek elhagyása elég nagy bunkóság!


Ha azon a szinten állsz, hogy túlragozás, meg nem is érdekel, akkor hajrá, csak ne csodálkozz, ha az életben az emberek nem lesznek annyira készségesek, ha bunkó proli módra viselkedsz velük.

2021. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy ha szakmai kérdést kérdezel az már pl. ha én állatorvos lennék és nem tisztel meg azzal hogy bemutatkozzon és nem mondja el mihez kellenek ezek az infok, akkor nekem sem kötelességem segíteni pláne ha az a gyanúm támadna ha ezeket az infokat rosszra akarja használni.


Azzal hogy bemutatkozol és elmondod miért érdekel a kérdés azzal az állatorvos is biztosítva van hogy nem rosszra használod majd az információt. De ha csak így jelentkezel be hogy csá Gazsi vagyok és azt akarom tudni, hogy okoz-e problémát a fagyálló a kutyának vagy ezt név nélkül büfögi be a telefonba akkor diplomatikusan kedvesen elküldeném információ nélkül melegebb éghajlatra ha állatorvos lennék. Én ezt tenném a helyükbe mivel aki ilyet kérdez az azért is kérdezheti mert bosszút akar állni a szomszédján mert mert rászólni hogy 10 óra után ne bömböltesse a cigány zenét.

2021. jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ismer az orvos is illik bemutatkozni.Mi 3 éve ugyan ahhoz az emberhez járunk megvan a privát száma is de akkor se úgy keresem,hogy szia baja van a kutyámnak gyere.

Bemutatkozom,mert nem biztos hogy hang vagy szám alapján tudni fogja a nevemet.

Majd mondom,hogy mi gondom van.

2021. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
82%
A szövegkörnyezetből több mindenre lehet következtetni és ha a gyanú apró szikrája már jelzett vagy leesett pl. Hogy valakinek ártani akarnak vagy valaki nevében csinálják akkor onnantól kezdve az állatorvos udvariasan el fogja küldeni az illetőt. Szerintem már a kérdés furcsa. Egy dolog hogy anonim térbe inkognitóba akar maradni az ember ez teljesen természetes és jogos védelmi szempontból is, de ilyen helyzetbe iratlan kultúrális szabály hogy megtiszteled ezekkel az infokkal és fer módon biztosítod hogy tiszták a szándékaid. 15-ös voltam.
2021. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%

Ennyire nem neveltek meg a szüleid? Bemutatkozni a LEGALAPVETŐBB dolog a világon. Ha megjegyzi a neved, ha nem.


Akár ismernek, akár nem, bemutatkozok.

2021. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb olyan mint mikor rendelsz bosszúból valakinek valamit de nem tudod a nevét csak a címét. A büfé vagy étterem röhög egyet és egyből leesik neki hogy egy kamu rendelő aki azt hiszi ezzel annak árt akinek rendeli. Közbe meg az étteremnek árt.


Van olyan büfé amúgy aki már szállított ki rendelést címre és mikor kérdeztem kit keres azt mondta jó kérdés nem tudja hát nem tudom most vagy kamu volt vagy tényleg vannak ilyen büfék ezen kamilláztam hogy alap lenne ilyenkor a név, a cím, az elérhetőség elkérése, de nem tudta hogy kinek csak egy telefon számot kapott de a telefonszám tulajdonosa nem rendelt de talán még csak nem is lakott ott. Mivel a csávó kétségbe volt esve ezért gondolom nrm kamuzott vagy valami ürügyet keresett hogy valakivel megismerkedjen csak nem sikerült neki fogalmam sincs kit kerestek, mindegy én segítettem neki minden lakót megkérdeztem rendeltek-e de nem. Mondtam hogy lehet bosszú kamu rendelő volt.


Ilyen helyeken alap hogy bemutatkozik, mondja a címet és ad elérhetőséget. Ha bosszú rendelés akkor az illető jelzi hogy nem rendelt onnantól kezdve meg fel is jelenthetik és megfizettethetik a boszzúból rendelővel az anyagköltségeket és a szállítási díjat, mivel az étteremnek vagy büfének kárt okoztak. Szóval az ilyen kamu bosszú rendelők szívnak nem az akin bosszút akartak állni.

2021. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
En mindig elmondom, hogy melyik kutyanak a gazdaja vagyok, altalaban az allatra jobban emlekeznek a dokik ... esetleg emlekeztetem, hogy legutobb milyen ugyben talalkoztunk, hogy hamarabb beugorjon neki valojaban kik is vagyunk - es utana eloadom az aktualis problemam. Legtobbszor be se kell mennem, mert elmondja a telefonba, hogy mit csinaljak es szokott is mukodni a tanacsa ... nem kell mindig gyogyszer, csak tudni kell mit csinaljon vagy ne csinaljon az ember.
2021. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!