Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám baja?

Mi lehet a kutyám baja?

Figyelt kérdés
10 éves törpe tacskó.3napja állandóan sír,főleg este.Ma az orvos kinyomta a bűz mirégyét,gennyes volt neki nagyon.Azt hittük ez a baja.Kezdetleges bénulás kilőve.Nem nagyon űl meg egy helyben,siet össze-vissza és hempereg.Mintha viszketne az oldala.Az orvos szerint nem bolhás.

2021. júl. 1. 22:55
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Aki ilyen rossz indulatú,annak biztos nincs jó élete.

;)

2021. júl. 3. 00:40
 22/26 anonim ***** válasza:

Ne keverj,nem kommenteltem még.Csak megjegyeztem,hogy itt mindenki ezt mondja.

Pont ugyan így leírva köszön mindig vissza a mondat,és mindig meglep.Könnyen meglephető ember vagyok ezek szerint.

2021. júl. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, feldühít, amikor idióta, felelőtlen emberek nem hajlandóak a kutya alap igényeit sem kielégíteni. Te elhiteted magaddal, hogy a kint tartással te mekkora szuper gazda leszel, holott a tacskót SOHA SENKI nem tartotta kint a fajta kialakulása során! Csak az utóbbi 50-60 év baromsága, hogy minden kutyának kint a helye, hogy a kutya csak kerti tartozék!

Te elhiteted magaddal, hogy jó élete van kint egy olyan kutyának, amit mindig is a nemesek tartottak, nagy becsben maguk mellett.


És hiába mondja bárki is, hogy ez nem így van, a csöpp agyaddal és picurka agyi kapacitásoddal ezt nem vagy hajlandó elfogadni. De persze nem te vagy a hibás, gondolom így neveltek a szüleid.

2021. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

"Csak az utóbbi 50-60 év baromsága, hogy minden kutyának kint a helye"


És ez is csak magyaroknál divatos a mai napi,hogy a kutyának kint a helye..

2021. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Szánalmas ember vagy.Ez rólad a véleményem.Elmeséltem néhány embernek,nekik is ez a véleményük.

Túlzásba vitted az állatvédők szerepét.

2021. júl. 3. 22:37
 26/26 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem ragadtam az 50'es években.

Van kertem ettől függetlenül nincs kint a kutya csak ha Ő AKAR épp kimenni.És nekem nem is kis tacskóm van.

Boxer,Staffordshire terrier.


Fejlődj a világgal,ne a többi őskori leletre hallgass.A kis köreitekben talán szánalmas normálisan kutyát tartani,de egyáltalán nem szánalmas egy állatod jólétét nézni.

2021. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!