Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasznos kutyának való eszközök...

Hasznos kutyának való eszközök? Kényelmi is jöhet,bármi.

Figyelt kérdés

Be szeretnék vásárolni kicsit a kutyának.Melege van így most szereltettem be klímát,hogy ne ziháljon annyira.

Mit tartotok hasznos eszköznek kutya tartás szempontjából? Nem alapvető dolgokra gondolom mint tálak vagy póráz.

Bármi,amit ti vettetek pluszba és hasznosnak gondoltátok (itató kutat most rendelek,ilyesmikre gondoltam).



2021. júl. 7. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Hát én futópadot vettem de az eléggé ilyen rétegtermék. Drága, nagy, zajos... szóval tényleg csak akkor ajánlom ha rendesen ki lenne használva mert nem egy ár érték bajnok.

De a kutya imádja és remekül lefárasztja, fizikuma is javul, nekem meg nem kell mellette futkorásznom hogy elfáradjon. Vagy ha esetleg adott nap kevesebb időm lenne rá valami miatt, leköti a dolog és nem kezd el ezerrel pörögni mert amúgy nagyon aktív kutya.

2021. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Add neki az időd.



Üdv ön jelölt tanár

2021. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Összecsukható itató. A pénztárcába is elfér. Ez kiránduláson, hosszabb sétáknál hasznos, főleg most nyáron
2021. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Láthatósági mellény
2021. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Hutomelleny: vegyel vagy csinalj egyet.


Futocipo magadnak es eljarsz vele futni/kocogni. O fog futni a tempojaban.

2021. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem neki hűtőmatracot, mert utál a házban lenni 40 fokban is. Így a teraszra kiraktam és szerencsére használja is.


Sokat kirándulunk, túrázunk, ezért láthatósági mellénye is van. Meg összecsukható itatótálja.


Úszni is szeret, szóval vannak kifejezetten vízi játékai.


Emellett biztos ami biztos, mindig van nálam kullancscsipesz.


Vettem egy átlagosnál hosszabb pórázt, hogyha olyan helyen vagyunk ahol nagy a sodrás a folyóban, akkor is be tudjon menni, mert ha vizet lát akkor úgyse bírja ki, hogy ne menjen be.

2021. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kullancs csipesz, sip es klikker mindig van nalam, de sosem hasznaljuk :) Itatotal nem kell, mert flakonbol szeret inni :)


Ami szerintem eddig a leghasznosabb volt es rendszeresen hasznalom is, az a furminator es a sima szor kefe.

2021. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Meleg ellen mi hajnalban megyunk a reggeli nagy setara, vagy ha napkozben kimozdulunk akkor kimondottan viz melle (erdei patak, vagy Duna). Este 8 utan mar megint lehet nagyokat setalni ... itthon pedig klimazunk.


Ha egy picit mozog a levego, az erdokben egesz kellemes tud lenni az ido amig arnyekban maradsz.


Legkellemesebb seta hely kanikulaban: Szentendre Domor-kapu ... a Bukkos patak melletti turista ut tokeletes. Ugyan csak klassz hely Pilismaroton a Malom-patak volgyeben maszkalni, vagy egy picit feljebb a Bitoci-patak volgyeben is van viz, de az eleg vadregenyes.

2021. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Sétáltató/futóöv: Szabad marad a kezem


Kagylómedence: A kutyáimnál nyáron alapfelszerelés, imádnak pancsolni, egyik kapar benne, másik azt szereti, ha fröcskölöm a vizet, ő meg próbálja elkapni, harmadik pedig belefekszik


Futópad: Főként télen, esős időben használom


Kutyafitness cuccok (felfújható ülőpárna, matrac, fánk, egyensúlyozó dolgok): Szintén télen, jól lefárasztják az ebeket


Hosszú póráz: kb 10 m, csak ledobom a földre, ahol nem érzem olyan biztosnak még a kutyámat, ha gáz van, rálépek


Flexi: öreg, félig süket, vak kutyámnál zseniális, de tudni kell használni.


Vetbed: hihetetlen cucc, egy fekhely vagy szőnyeg szerűség, a nedvességet, port levezeti, puha és meleg (leginkább télen jó)


Szilikon, összecsukható edény: nem kell magyarázni, kis helyet foglal


Sokan dícsérik még a hűtőmatracot és a mellényeket.

2021. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Kutyacipő. Nem a divat miatt. Ebben a melegben a beton felforrósodik, a cipőben nem ég meg a talpa.
2021. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!