Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár nap múlva hozom el a 12...

Pár nap múlva hozom el a 12 hetes kölyökkutyámat, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hét múlva hozom el a 12 hetes kölyök kutyámat a tenyésztőtől. Érdekelne minden létező tanács a picivel kapcsolatban. Tényleg minden féle tanácsot meghallgatok, ami építő jellegű!

Köszönöm:)



2021. júl. 8. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Ez függ a fajtától is. Milyen kutyus?
2021. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csivava:)
2021. júl. 8. 23:50
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Tehát akkor az előző kérdésedre is én válaszoltam.

Ugyan azt tudom mondani, rajtad kívül ne etesse más, ne hallgasson idegenekre, tanítsd meg önvédelemre, legalább ugatni.

Alap parancsokat 4 hónapos koráig tanítsd meg neki, mert utána már nehéz lesz.

2021. júl. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendben, nagyoooon szépen köszönöm:)

Mit javasolsz, 2. oltás után már vigyem sétálni vagy várjak a 3. oltásig? Nem vagyok a pelenka híve, ezért jó lenne szobatisztaságra nevelni :/

2021. júl. 8. 23:56
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
A szobatisztaság nehéz dolog kis testű kutyáknak, de nem lehetetlen. Az ágyra ne menjen fel, csak ha hívod. 2.oltás után nyugodtan viheted sétálni, de csak reggel 6 előtt és este 9 után,mert nagyon forró a talaj.
2021. júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A 3. oltást 10 hetesen kellett volna megkapnia. Utána lehet vinni sétálni, mert csak onnantól lesz védett.
2021. júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5: örök hála neked❤️

#6Tenyésztőtől hozom, törzskönyves kutya tehát nem szapitól, ő azt mondta hogy 13. hetesen adassam be a 3. oltást 😲

2021. júl. 9. 00:01
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

4 hetesen kellett volna első oltást kapnia, 8 hetesen 8.at és a 12.hétben a harmadikat. De kis csúszás bele fér.

Melyik kennel?

2021. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Mi a 2. Oltás után vittük már, orvos is mondta hogy akkor lehet, de ne vidd hosszú sétákra, max 10-15 perc az első pár hétben. (5-6)
2021. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!