Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindegy milyen hám?

Mindegy milyen hám?

Figyelt kérdés

Kistestű kutyának szeretnék hámot venni, de van többféle.

Mindegy, hogy milyen, mert csak design kérdése, vagy valamelyiknek van előnye, hátránya?



2021. júl. 24. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Mindegyik más.

Van amelyik nagyon lefogja a vállak mozgását, mint pl a k9-es hámok és vannak amelyikek szabadabban hagyják a kutya mozgását

2021. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Nekem ilyesmi hámom van,ez vizezhető a melegben:

[link]

Bár nem ilyen kicsi van.Sima S-es.

2021. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Ilyenünk volt: [link]

Egy végtelenül nyugodt, jól nevelt, idősebb, ízületes kutya hordta. A prioritás az volt, hogy minél könnyebben feladható legyen rá, ne kelljen a fején áthúzni, lábakat magasra emelni.

Az ilyen step-in hámok nem ajánlottak szabadulóművészeknek illetve képzés alatt álló kutyák számára, mert kevés kontrollt ad csak és az összes típus közül talán ebből a legkönnyebb kibújni.

2021. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

[link]



Nekem ez van neki. Van több féle ezen az oldalon. Jól rá adható és kényelmes.

2021. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Én a 9kg-os mentett kutyámnak H-hámot használok, az Y-hámból, amit előttem linkeltek, simán kibújt, amikor megijedt valamitől, a H-hám stabilabb.

Ez a márka van nekünk, én meg vagyok vele elégedve: [link]


Illetve van több ponton rögzíthető túrahámunk, és textil mellényszerű, amit be lehet vizezni melegben, és hűti. Ezek is inkább H-hámhoz hasonló kialakításúak.


Színre, mintára ízlés kérdése, kialakításra nem mindegy.

2021. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!