Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 éves kan tacskó mellé...

13 éves kan tacskó mellé lehet menhelyről ivartalanított kan/szukát hozni?

Figyelt kérdés
Nem ivartalanítom már a tacskót mert 13 éves és akkor már elvileg kockázatos. És még az lenne a kérdésem, hogy ha már lehet hozni mellé másik kutyát akkor kan vagy szuka? (persze ivartalanított)

2021. aug. 7. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Akkor inkább szuka kutyust :) a jelenlegi kutyád jellemétől is függ, h elfogadja-e a kicsit. Először nézd meg, h mizu, ha oda viszed a kicsit. Jól fogadja, v nem...
2021. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Az én tacskóm nagyon féltékeny volt mindenkire, ha a tied is ilyen nem ajánlok mellé másikat, ha nem ilyen akkor én is ivartalanított szukát ajánlanék, de ne feltétlen kölyköt, mert az idősebb kutyák nem mindig bírják a kicsiket.
2021. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyszer már megpróbaltunk egy berni pásztort, aki szuka volt és ő mindig ki volt kötve azért hoztuk el de nem fogadta nagyon el, szerintem csak idő kellett volna neki, csak az volt a baj hogy mindig elszökött hiába volt kerítés szóval sajnos visszakellett vinni azért kérdeztem, ha ivartalanított kutyát vinnénk és tudna viselkedni akkor lenne-e rá esély, hogy kijöjjenek, de ezek szerint van.
2021. aug. 7. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Rajtad is sok múlik!! Figyeld őket, ha sok a kicsi a tacsinak, akkor vidd arrébb.
2021. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Mondjuk ha nektek az a neveles, hogy megkotod a kutyat, akkor lehetoleg semmilyet ne hozz.

Egy kutya azert szokik mert ivaros es/vagy unatkozik. Foglalkozni kell, setalni kell vele,nem olyan rohadt bonyolult a dolog.

Akkor tud a kutya viselkedni, ha neveled. Magatol egyik se lesz tokeletes, es ameddig ezt nem erted meg, addig felesleges probalkozni.

2021. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt mondtam, hogy olyan helyről hoztuk a kutyát ahol megvolt kötve én még életemben nem kötöttem meg egy kutyát se, és nem maradhatott ott mert a tacksó meg nem hagyta békén mert nem volt ivartalanítva, egyik sem és már mindketten öregek voltak, ahhoz, hogy ivartalanítsuk őket, szóval nem lehetet mit csinálni,ha elvittük sétálni, ügye nem volt hozzá szoktatva a pórázhoz és elég makacs volt és beugrott mások kertjébe meg minden,de egyébként nem csak akkor amikor sétáltattuk mert akkor meg hozzászoktattuk volna a pórázhoz hanem, a kertből is kiugrott, szinte menekült a tacskótól, nem lehetett mit csinálni.
2021. aug. 8. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!