Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért próbálja a kiskutyám...

Miért próbálja a kiskutyám "megszeretgetni" a macskámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 3 hónapos kan, keverék kutyusunk, és egy 2 éves nőstény cicám, akik nem jönnek ki jól.


Minap arra lettem figyelmes, hogy a macskám nyávog, és láttam, hogy a kutya fut utána. Rászóltam a kutyára,aztán amikor kimentem, láttam, hogy a kutyának kint van a fa**a. Létezik olyan, hogy a macskámat próbálta meg**gni? Ez miért lehet? Láttam múltkor azt is, hogy a fejét ráteszi a macskára és próbálja lenyomni, vagy ugyanezt a mancsával. Mit lehet ilyenkor tenni?


Előre is köszi a RENDES válaszokat!


2021. aug. 9. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen kis korban nem ezt jelenti, illetve kutya a macskával később sem fog utódnemzes céljából meg pláne. Dominancia.


Rászólsz, tiltod ezt a viselkedést.

2021. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! És azt is, hogy ilyen gyorsan válaszoltál!
2021. aug. 9. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is meg kell értetned a kutyával, hogy a macska is családtag, magyarán ha fölé akar kerekedni szidd le, mert sajnos nálunk volt olyan, hogy a kutya kergette el a macskát. :(
2021. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ez sajnos nem vicces, a kutya komoly kárt tehet a macskában. Amíg nem tűnik stabilnak a viszonyuk addig csak felügyelettel legyenek együtt
2021. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Azért csinálja, mert hagyod neki. Kezd el megfelelően nevelni, mert ha ezeket hagyod, nagyon komoly gondok lesznek még ott.
2021. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös

Egyáltalán nem hagyom neki, de mindkettő kinti állat, ezért nem tudok mindig rájuk figyelni, de ha meglátom, akkor büntetem. (És itt most ne azt képzeljétek el, hogy verem a kutyát)

2021. aug. 9. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!