Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy kiskutyát, most...

Kaptam egy kiskutyát, most 3hónapos és szoba tisztaságra szeretném nevelni?.

Figyelt kérdés

A módszerek már meg vannak hozzá csak ugye lassan vége a nyárnak és attól tartok, hogy hogyha elkezdődik a suli egyszerűen ugyan úgy bent fogja elvégezni a dolgát mert nem tudom le vinni ugy ahogy most tudnám. Még a reggelente meg is tudnám oldani a sétáját attól még a nap hátra lévő részében még én nem érek haza senki nem tudná őt kivinni.

Szóval esetleg ha tudtok tanácsolni valamit azt nagyon megköszönném.



2021. aug. 14. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Hány órára lenne egyedül hagyva?
2021. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony ido, nem megy 1-2 het alatt.

Nyilvan lassabban fog menni, ha senki nem tudja levinni napkozben szeptembertol, mert egy kolyok nem bir ki 6-8 orat, de szobatiszta lesz, nyugi, idovel. Addig lelekben keszitsd fel magad a sok-sok takaritasra :)

2021. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gungasam ***** válasza:
0%
Véleményem szerint erre az időszakra macskaalomra kellene rászoktatni, nyilván egy megfelelő méretű dobozban..ládában
2021. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!