Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás képes Facebook csoport...

Kutyás képes Facebook csoport van?

Figyelt kérdés

Mint macskás csoport a Dorombolda oldal, az emberek aranyos képeket, történeteket töltenek fel a saját cicáikról. Kutyást eddig nem találtam, csak olyat, ahol elvihető kutyák képei vannak (az nem jó, mert nem fogadhatok örökbe jelenleg állatot és szomorú leszek tőle). Ti tudtok ilyet? Lehet külföldi is, a kép a lényeg.

Szeretném, ha sok kutyás kép jelenne meg a Facebook hírfolyamomban, tudom, kicsit hülyeség, ne kövezzetek meg.😳😃

Köszönöm előre is!:)🐕🐶🐾



2021. aug. 18. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Konkrétan csak a mudibarátok oldalát ismerem, itt leginkább a gazdik a saját kutyusuk mindennapjairól tesznek közzé képeket, történeteket [link]


Itt is találsz néhány kutyát, macskát, [link]


És egyszerűen, ha a guglitól kérsz képeket, ott is elvezethetnek olyan oldalakra, ahol sok kép van. [link]


Itt pl. történeteket is: [link]

de biztosan van még ezerféle egyéb lehetőség.

2021. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Képgurutól sok méretben le tudsz tölteni. Csak a képre kattintasz és kiválasztod a neked praktikus méretet. Akár CD-tokba, akár háttérképnek. Nekem a képernyővédőm most kb. 5500 képből áll, 5 másodperces különbséggel váltanak a fotók.

Ajánlom figyelmedbe, ha képekkel akarsz foglalkozni : Picasa 3 Mindent tud.

Képnézegetés, képszerkesztés, átméretezés, feljavítás, vágás, feliratozás, retusálás, kollázskészítés...és még kismillió dolgot tehetsz egy-egy képpel, kedved szerint.

[link]

2021. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kifejezetten Facebook csoportra gondoltam, tehát hogy ezek a képek akkor jelenjenek meg, amikor felmegyek a Facebookra.:) De köszönöm, hogy írtatok!:)
2021. aug. 18. 12:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!