Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám beteg? (Kérdésed túl...

A kutyám beteg? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Folyik a könnye egész nap, alig moccan meg, nem eszik, csak egy kis tejet ivott. Mi lehet a baja? Amúgy udvari kutya, sokat rohangál. Előre is köszönöm a segítséget!
2010. aug. 29. 21:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ennyi onzo szulot..akkor minek nektek kutya?arra nem gondoltak,hogy egy.kutya beteg is lehet?uzenem nekik,hogy,mint szulo megbuktak
2010. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha nektek van szívetek nézni ahogy szenved szegény kutya, akkor... szép gazdik :) a kutyátok büszke lehet rátok. Anyukád kiskorodba téged se vitt el orvoshoz, mert nem adott ki pénzt gyógyszerre?
2010. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Amúgy meg mikor megvettétek, attól a pillanattól kezdve a ti felelősségetek hogy a kutyus jól érezze magát nálatok, és egészséges legyen. Ő nem tud magától orvoshoz menni, és ki tudja mi baja lehet, lehet csak az állatorvos tud rajta segíteni. És ha elpusztul? 5 ezer forint nem éri meg, hogy a kutyátok egészséges legyen? Nem is lenne lelkiismeretfurdalásotok, hogy ez mindd RAJTATOK múlik?


22:32 voltam.

2010. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
16 vagyok, és nem rajtam múlik, hogy elmegyünk-e, de mint írtam, majd könyörgök..
2010. aug. 30. 01:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!