Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy ennyire fázós...

Normális, hogy ennyire fázós a kutyám?

Figyelt kérdés
Most,hogy pár fokkal hűvösebb van,már remeg az ölembe a kutyám,és bújik a pólóm alá:D Ilyenkor már fel szoktam öltöztetni. De normális,hogy már ilyenkor is fázik? Igaz,én is hosszúnadrágban,és hosszú felsőben vagyok,de ő mégiscsak kutya,jobban kellene bírnia,nem? Kínai kopaszkutyáról van szó.
2010. aug. 30. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igy már érthető hogy irtad a fajtáját is. Ennél a fajtánál teljesen normális, hiszen nincs mi melegitse. Szoval jólesz ha felöltözteted:)
2010. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Hát mivel szegénykének szőrtelen a teste, nem csodálom, hogy fázik.

Ez érthető.

2010. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az hogy lehet,hogyha betakarom vastag pléddel és úgy van az ölembe,akkor ugyan úgy remeg? Viszont amint bebújik a felsőm alá,ami annyira nem vastag mint a pléd,már nem is remeg? :D
2010. aug. 30. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, érthető, hisz nincs neki szőre, ami megvédené.Amikor meg hozzád bújik, az gondolom melegebb mintha csak be van valamivel takarva, mert ügye a testhőd több meleget ad neki, mint egy pléd.
2010. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem túlzás,hogy hagyom neki,hogy bebújjon a pólóm alá? Nem akarom nagyon elkényeztetni,már így is el van,és nem kölyök:) De nem bírom megállni,hogy ne engedjem bebújni,mikor remeg és néz a boci szemeivel:D
2010. aug. 30. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:
nem az. de csak akkor engedd meg neki amikor akarod ha nem akarod hogy csinálja akkor küldd el.
2010. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit rá is játszik a galád, hogy egy kicsit a gazdihoz bújhasson XD

Én azon a véleményen vagyok, hogy ne szoktasd el erről, hisz neki ez nagyon jól esik és nem utolsó sorban ettől öleb az öleb.

2010. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!