Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy néz ki egy ideális Cane...

Hogy néz ki egy ideális Cane corso mozgatása? Jövőben tervezek örökbe fogadni egy 1éves “kölyköt”. Idő tártam elosztás és mindent amit tudni kell előre szeretnék tájékozódni valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Nekem azt mondta egy cc tulaj,h lefutja velem a 10 km-t rendszeresen,ha ahhoz van szoktatva.

De vegul mas fajtat vettem.

2021. aug. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
A nagytestuek el az 1 eves valoban kolyok. 3 eves korara erik be. Addig fejlodik ki a vegleges merete.
2021. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mozgatására lennék kíváncsi
2021. aug. 30. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg vannak sportosabb és vannak pihizősebb Corso-k. Enyém tipikus olasz, délig lazulós, napközben is nagy "kanapékirály". Eleve még kölyök (de egy évnél idősebb már), nem is lehet még túlterhelni, úgyhogy a napi apporttal, frizbivel, labdázással, sétával, őrzéssel teljesen kielégíthető a mozgásigénye.

Azt honnan tudod, hogy jövőre lesz valahol egy éves kölyök, akit örökbe tudsz fogadni? Ezt nem értem. Mert ha konkrét már létező kölyökről beszélsz, akkor nyilván ismered a szülőket, akiknek a gazdáját meg tudod kérdezni, hogy milyen mozgásigényűek, mert valószínűleg öröklik.

Vagy fajtamentőknél tudsz erről?

Ha mégsem fogadod örökbe vagy van több kölyök akkor érdekelne a lehetőség.

2021. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!