Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyát milyen és hány...

Egy kutyát milyen és hány féle oltásnak kell alévetni időről-időre, illetve mely betegséggekkel szemben kell kezelni rendszeresen?

Figyelt kérdés

...összefoglalva, felsorolásszerűen.

Köszönöm a válaszokat.


2021. szept. 1. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Kölyök korban 5 oltás ha jól emlékszem, parvo és kombinált felváltva (3 parvo 2 kombi), fél évesen az első veszettség elleni, aztán 1 évesen a következő veszettség elleni, utána évente 1x veszettség elleni.

(Ha nem a legpontosabb akkor javítsatok ki, nekem így rémlik)

2021. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
8 hetes koráig kell 2 oltás neki. Azt hiszem utána ahogy elhozhatod kell neki egy. Most a nevek nem jutnak eszembe. Az első a pravo aztán nem jut eszembe de nekem abból kettő van es kettő kombinált mellette.És akkor olyan fél éves korában kell a veszettség elleni. Na én itt tartok. Azt mondta a doki nekem hogy 10 hónapos koráig még kell neki egy veszettség elleni. Utána gondolom minden szülinapja után
2021. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!