Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehet a kutya 1 napig csak tojást?

Ehet a kutya 1 napig csak tojást?

Figyelt kérdés

Nincs itthon kutya kaja, és olyan anyagi helyzetben vagyunk hogy most max. A legolcsóbb konzervre lenne pénz, amivel nem is lenne gond.

De! Allergiás a csirkére, hippoallergén konzervet eszik.

Ami 1240g/880 Ft!

Mindegy, ma nem megyünk már boltba sem, szóval csak valamilyen itthoni kaja jöhet szóba.

A tojás az jó lehet (a főtt tojás)?


2021. szept. 4. 13:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
63%
Szerintem 1 napig nem lesz baja:)
2021. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Tessek boltba menni, konzerv arabol pedig hust venni es azt odaadni neki. 1 napig tojason? Nem laktat, de cserebe szarul is lehet tole.
2021. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Szerinted a legolcsóbb konzervtől nem lenne baja? Ó, dehogynem. Ez olyan, minthogy te eszed a rántotthúst, viszont nem szeretes a húst, de csak azt kapsz, tehát muszáj megenned mert meghalsz. Minőségibb kaját olyan venni neki, minthogy te azt eszed amit imádsz, például halat, vagy mit tudom én mit szeretsz. A tojás tele van fehérjével, a kutyának pedig másra is szüksége van. Ha annyira nincs mit enni adni neki én megértem, etesd azzal amit te eszel, ezt pedig úgy értem, hogy főzz neki só és cukor és fűszermentes ételeket, mert az ilyenek megterhelik a máját és a gyomrát. Ha így eteted pár napig abból baja nem lehet, de a kutyának kutyakaja kell, a fentiekre pedig figyelj, amit leírtam. Biztosan te sem ennéd azt, amit nem szeretsz, pláne nem egész életedben.
2021. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Lena7 ***** válasza:
79%

Mért csak 1 napig szeretnéd tojással etetni?

Másnap már fogsz tudni neki adni rendes kutyának való ételt/kutya kaját vagy ugyan úgy marad ez?


(Nem bántásból írtam, hanem puszta kíváncsiságból.)

2021. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

1 napig? Van olyan aki heti egy koplaló napot is tart vagyis a kutya egy napig nem kap enni.



Tojást szoktam adni a kutyámnak de viszonylag, keveset és ritkán, ahhoz, hogy azzal jól lakjon nagyon sok tojás kéne adni. (nem tudom enyém csak a sárgáját eszi meg) . Szerintem adhatsz neki tojást, de ne túl sokat.


lehet ezt zavarosan írtam. ....

2021. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Holnap vagy holnap után megyünk boltba, de az is lehet még ma este is elmegyünk ilyen 8fele.


De ha nem mennénk, milyen házi kosztot adjunk neki? Amit mi eszünk?

Pl.: bundás kenyér vagy vajas zsömle?

2021. szept. 4. 13:37
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

áh, inkább akkor semmit :)


házi kajából: főtt hús (fűszer nélkül) akár répával



Kb. "házi kaja" hús, zöldségek abból se mindegyik. meg lehet a tojási mértékkel.

2021. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Ma este menjetek boltba es hust vegyetek. Most mennyi fel kilo pulyka vagy serteshus? 500-600 forint? Ez se fer bele?
2021. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem nem nem

Ilyeneket ne adj neki, rosszul lesz a zsíros ételtől.

Inkább menjetek el boltba, kérlek.

Sokkal jobb lesz neki a legolcsóbb konzerv mint a semmi

2021. szept. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

és gyümölcsöt is ehet:


[link]


Úgy értem nem ez a fő kaja, az a hús lenne de adhatsz zöldséget, gyümölcsöt. Ott linken meg tudod nézni miket ehet.

2021. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!