Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találkoztatok olyannal, hogy...

Találkoztatok olyannal, hogy 2 éves korára a kutya "elfelejtett" mindent amit addig tanult?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám vissza zökkenteni? Hogyan tanítsam meg neki újra, hogy a labdávak és a frizbivel egyéb játékkal nem elfutunk hanem vissza hozzuk nekem? Kergetőzni szeretne ez egyértelmű, de ha azt mondom ide akkor ide. Tippek?

2021. szept. 6. 06:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Kamasz, fiatal felnőtt kutyák szoktak ilyenek lenni, ez nem jelenti azt, hogy elrontottál valamit, de több kutyás ismerősöm is mondta már, akik kölyökkortól neveltek kutyát, és cikket is olvastam erről, kutyák is feszegetik a határokat. Te maradj szépen következetes, be fog állni szépen a viselkedése, ha nem hagyod, hogy a fejedre nőjön.
2021. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem azt jelzi,hogy mostmar megerett a folyamatos futasra. Keves neki az a mozgasfajta .ami egy landa visszahozasaval jar.


Illetve vizsgaztatja a te allokepessegedet es turelmed. Melto vagy-e arra,hogy fonoknek tekintsen.


A bandogok is peldaul igenylik az orakon at tarto egyenes vonalu folyamatos kocogast . Nem lusta kutyak. Sot a hirtelen iranyvaltasokat keves kutya izuletei birjak.

2021. szept. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
boxer a kutya egyebekent :)
2021. szept. 7. 09:18
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd el: [link]
2021. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!