Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék szerelem kölykökért...

Keverék szerelem kölykökért mennyit szoktak elkérni a gazdik?

Figyelt kérdés
2021. szept. 7. 10:57
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
92%

A menhelyen a befogadó voltaképp egy utólagos hozzájárulást fizet a kutya fontosabb költségeire, és még így is sokkal kevesebbet, mint amennyibe a kutya addig került. És ki ne fizetne a menhelynek jobb szívvel, ahol újabb és újabb árva kutyákat mentenek meg az éhhaláltól meg a megfagyástól, mint egy szaporítónak aki azt hiszi majd ebből jól megszedi magát?

Amikor nálunk sok-sok éve "baleset" történt (azóta már ivartalanítunk) egyetlen keverék kölyköt nem bírunk elajándékozni ingyen, nemhogy egy almot...

2021. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
96%
Te nagyon álomvilágban élsz.
2021. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!

Nagyon el vagy tájolva. Senkinek nem fog kelleni, még ingyen sem.

Sajnos mostanában inkább megszabadulnak tőlük,nemhogy valaki magához vegye. Nem véletlenül van annyi kidobott kóbor kutya, és a menhely sem véletlenül van tele annyira,hogy nem is fogadják be. A fajtatiszta kutyákért sem dobálják a pénzt, egy keverékért pedig egyátalán nem.

2021. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
95%
Jó sok kutyám volt már, egyikért sem adtam egy vasat sem. Jól írják, semmit se érnek. Persze csak anyagilag, amúgy imádtam mindegyiket és semmiért nem adtam volna őket :-)
2021. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
95%

"Szerintem ingyen nem adják, mert az nem bizonyítja, hogy jó gazdik lesznek."

Mert ha valaki ad egy kutyáért akármennyi pénzt, az biztosíték erre??

Nem szoktak keverékekért pénzt kérni. Abban az egy esetben tudom mégis elképzelni, ha valami nagyon különleges példány sikeredett a keresztezésből. Pl. láttam egyszer fotókat egy tacskó testű, dalmata mintájú kutyusról, azért például elképzelhető, hogy fizetne valaki. De ez millióból egy.

2021. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
91%
Örülj neki, ha nem maradnak rajtad basszus. Beszarok, felelőtlenül elleted a kutyát, és még pénzt is akarsz érte.
2021. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
95%

Menhelyen a kutyák orvosi költségeit fizettetik ki, ami ha nem lenne tálalva amúgy is rá kellene költened, tehát ott nem a kutyáért kérnek pénzt, hanem a chipre, az oltásokra, a féregtelenítésre, az ivartalanításra.

Még addig ajándékozd el ingyen jó helyre amíg kölykök és van akinek kellenek, mert ha megnőnek mehet mind a menhelyre :((( vagy oltasd, chipeltesd, féregteleníttesd és ivartalaníttasd őket és kérd el ennek az árát.

2021. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
85%
Na gratulálok! Ismét egy ember aki felelőtlen és emiatt újabb kiskutyák jönnek a világra, akik valószínűleg csak szenvedni fognak. Ne kérj értük semmit, inkább imádkozz, hogy elvigye egy szerető gazdi, és ne egy kis kennelbe dugja egész életére szerencsétlen kiskutyát. És a szukádat inkább ivartalanítani kéne, nem pároztatni.
2021. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
94%
Semmit.
2021. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
30%

Semmit sem ér.


Ha el is viszi valaki, annak is a pénzét, energiáját fogja vinni.


Hasznot nem termelő állat, nem ér semmit.

2021. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!