Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy hat éves kisebb testű kan...

Egy hat éves kisebb testű kan (ivartalanított) kutyus mennyire mozgékony àltalàban? Van egy két éves szintén kisebb testű (örökbefogadott) szukám (ivartalanított) és mellé szeretném örökbefogadni. Viszonylag sokat sètálunk.

Figyelt kérdés
(Bàt ezt a két évesem sem szereti mindig)
2021. szept. 8. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A mozgékonyság nem az ivartalanítástól és kutya méretétől függ ezt így nem lehet megmondani.


Akitől szeretnéd örökbefogadni őt lehetne megkérdezni erről.

2021. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ivartalanítást csak infó jelleggel írtam, hogy ne menjen el ebbe a beszélgetés. Ugyanarról a menhelyről jönne, ahonnan a kétévesem is jött. Tudom, higy mindenki egyedi, csak általánosságban kérdeztem, hogy mik a tapasztalatok egy ennyi idős kutyánál, mert pont “középkor”.
2021. szept. 8. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Korát illetően , szerintem bőven aktív, ha arra irányul a kérdés, tudtok menni sétálni... sokat :)
2021. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam köszönöm. :)
2021. szept. 8. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen változó, ha valami pincsi keverék, akkor általában nyugisabb, ha terrier, akkor meg sokszor szinte lefáraszthatatlan.


Menj el a menhelyre megsétáltatni mielőtt magadhoz veszed.

2021. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!