Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a farkasok keves ideig...

Ha a farkasok keves ideig eltek akkor miert jo a barf?

Figyelt kérdés

2021. szept. 11. 20:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16%
Semmire nem jo!Max.a lustáknak,mert arra is képtelenek,hogy meg főzzék a kaját.Minek az ilyennek a kutya?!A sok hígagyu nem fogja fel,hogy ezeknek a kutyáknak már már a gyomruk.Háziasítva vannak,nincsenek hozzá szokva.Valamelyik kutya bélgyulladást kap a nyers hústó.Én biztos nem adnám a kutyámnak.
2021. szept. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Lustáknak?

Tudod mennyi idő+költség innen onnan beszerzni a húsokat? Utánna 30 napra kiporziózni, leméregetni külön külön?

A barfozás nem arról szól, hogy a közértből veszel egy farhátot és elé dobod!

100x jobb mint a konzerv.

Amíg nem tudod mi is valójában, ne beszélj róla negatívan!

2021. szept. 12. 09:52
 13/16 A kérdező kommentje:

Draga utolso! Kettonk kozul csak te lehetsz az ostoba. Nem mondtam hogy a fott kaja rossz lenne neki en csak a tapot szidtam.

Azert kerdeztem mert ezzel az eggyel nem nagyon tudtam azonusolni hogy a regi tarsai miert eltek keves ideig.

Nagyon nehez etetesi forma, tovabbra is ezt mondom.

Mindig ki kell porciozt hogy mennyi belsoseget, csontot, szinhust kell adj neki es figyelni a higeniara. Emellett 100x konnyebb hazi kosztot adni a kutyanak.

Nagyon butus vagy, de semmi baj majd rajossz a dolgokra.

2021. szept. 12. 13:53
 14/16 anonim ***** válasza:
93%

Farkas nincs oltva, nem viszi senki orvoshoz ha beteg, ha verekés van akkor a sebeket sem tisztítja senki,elfertőződol,beköpik a legye, Ha eltörik vmije képtelen vadászni és éhen hal.


Fogságban élő farkasok pl sokáig élnek.

2021. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
46%

Ezek a konzerv kutyakaját már nagyon jók, akár az emberi fogyasztásra is alkalmasak, szinte semmit nem ellenőriznek jobban mint a domesztikált állatok táplálékát, főleg az olcsó TESCO -s, SPAR -os kajákat mert abból vesznek az átlag felhasználók a legtöbbet, ha az rossz akkor bukik az egész SPAR, TESCO!

Még az emberi fogyasztásra szánt BIO élelmiszerek minősítés sincs ennyire szigorítva, ellenőrizve.


Az viszont nem jó egy állatnak sem ha csak ebből(konzervből) áll a tápláléka, kell neki adni vitaminokat, de ha azt is tartalmazza a konzerv akkor csak a kellő foglalkozást igényli, ami: séta, játszás és a TÖBBI KUTYÁVAL való érintkezést.


Túl van misztifikálva, hogy konzerv vagy friss hús a jobb,

persze, hogy a friss húst választja a Pamacs, (FARKAS MEG PLÁNE, mást sem ismer, csak a jó véres zsíros, friss, ... húst) mert ott van mélyen az evolúciós drive -jukban.

Az számukra az ismert íz és azt ismeri fel gyorsabban az agya, de simán lehet azaz sokkal valószínűbb, hogy sok 100 év múlva már a konzervet fogja választani, főleg ha gazdák ezt részesítik előnyben, mert ellenorzott, olcsó, minőségi és tápláló és eszméletlen könnyen beszerezhető/ kezelhető.

2021. szept. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

En ertem, csak szeretnem ha minnel kozelebb allna a termeszethez.

Es ha csak abbol indulok ki, hogy eveken keresztul egyik fajta tapbol/konzervbol alig falatozott egy-egy falatot, most pedig habzsol akkor szerintem mar is kiderult hogy mi a jobb neki

2021. szept. 15. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!