Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vérzik a KAN kutyám...

Petrovics Róbert kérdése:

Miért vérzik a KAN kutyám nemi szervre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy nagyon fontos kérdésem lenne, párnapja el kezdet a Yorkie kan kutyusom nemi szerve vérezni, de csak akkor hogyha a plüss mackójával "párosul", kérek mindenkit aki tudja mi lehet a baja, irjon!!! S O S!!

2021. szept. 28. 13:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
Ivartalanítás I kell vagy szerezni egy új biztonságosabb plüsmacit. Illetve mindenképp vidd állatorvoshoz lehet, hogy (ha minden alkalommal) valami születési rendellenesség.
2021. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
20%
Próbáld ki hogy a plüsmackót elrakod előle.
2021. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Az megvan, hogy a plüssmaci meghágása a dominancia kifejezése? Semmibe vesz téged, ő a főnök.
2021. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
18%
Mi ez a hülyeség hogy a plüsmaci hágása dominancia? Nagyon sok ivaros hím hág valamit. Te is anyádat dominálod amikor rejszolsz?
2021. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

#14 Mikor utoljára csekkoltam, még nem voltam kutya. Ezen kívül nekem nincs tüzelési ciklusom (a menstruációs teljesen más) ami beindítaná a szaporodási ösztönt, tehát én kedvtelésből csinálom.


A kutya nem.

2021. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ez nem egy online állatorvosi rendelő! Távdiagnózist senki nem tud felállítani, pláne látatlanban! Vidd el mielőbb dokihoz!
2021. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Prosztata ciszta, sajnos sokszor előfordul olyan kanoknál ahol többek közt hagyják ezt,hogy d.ja a plüssöt. Mivel így folyamatosan izgalmi állapotban van,de nincs kiteljesülés,mivel szuka az nincs. Előbb utóbb várható a prosztata ciszta.


Viszont minél hamarabb műtét kell!!

2021. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!