Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem bírja nagyra...

A kutyám nem bírja nagyra nyitni a száját. Máskor szinte le harapta a kezem,úgy ment arra amit adtam. Most csak kerülgeti,próbál rá harapni. Le kell neki rakni. Ott apró harapásokkal meg eszi. Mi lehet? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

#száj #kutya #harapás #Aki tud valamit
2021. okt. 5. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Mi itt nem tudunk távgyógyítani, holnap vidd el orvoshoz. Addig is annyit tudsz tenni, hogy fizikailag ellenőrzöd a száját, fogait és környékét, végigtapogatod, csekkolsz mindent, hátha találsz valamit, ami nem stimmel.
2021. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
El tudod vinni holnap állatorvoshoz, és ő majd megállapítja.
2021. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Megakadt a csont a szájában, ha nyálazik is. Én a szelid kutyámnál ki tudtam mindig venni, de vidd állatorvoshoz.
2021. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

1. Mennyi idős? Őreg kutyánál fog- és áll fájás, fiatal kutyánál fogváltás okoz ilyet

2. Fájhat a fog, az álla, a pohája, a nyleve.

3. Lehetnek egyébb okok is mindenféleképpen állatorvos.

2021. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha megvan a bizalom, akkor leülsz hozzá és megpróbálod megnézni, mi fáj neki ennyire. Minden esetre holnap mindenképpen állatorvos, ne hagyd, hogy így szenvedjen szegény.
2021. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amint tudod vidd állatorvoshoz ne várd meg amíg elnem mondja mi a baja mert nem tudja.
2021. okt. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már vittem az állatorvoshoz. Körül nèzett a szájában, az állkapcsát is meg nézte de semmi rendelleneset nem talált.Senki nem kért tàv gyógyítást.
2021. okt. 6. 15:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
És még most sem bírja kinyitni normálisan a száját?
2021. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!