Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet ilyen kutyajátékot...

Hol lehet ilyen kutyajátékot venni?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hónapos német juhászkutyánk, nagyobb mint egy átlagos 8 hónapos és mindent rág. Az égőt kirágta a lámpából, vezetékeket, a trambulint szétrágta, a padokat is. Próbáltuk leszoktatni, de nem tudtuk, és nincs is baj azzal, hogy rág mert veszünk neki játékokat és akkor csak azokat rágja, viszont a plüssöket 1-2 óra alatt teljesen elpusztítja, este adtunk neki egy őzlábat és másnap reggel szét volt rágva darabokra. Hol/milyen webshopba lehet venni olyan kutyajátékot amit nem tud szétrágni teljesen? A válaszokat előre is köszönöm :)

2021. okt. 16. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem vegyél neki Kongot, olyan kutyát még nem láttam aki azt szétrágta.
2021. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Kong, kávéfa bot
2021. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Még egy szavazat a Kongra.

Illetve ne plüssöket vegyél neki, azt persze, hogy pillanatok alatt szétkapja :)


Nem tudom merre élsz, Budapest külső kerületében tudok egy nem állatbolt üzletet, ahol nagyon jó áron, nagyon jó kutyajátékokat szoktam látni - igazából ott láttma eddig a legjobbakat, nem pedig a fessnapf, alphazoo és társaiban.

2021. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
3 miért nem írod le? Mást is érdekel
2021. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Hát rendben :) Egy kínai üzlet egyébként, de nagyon kultúrált. Az utóbbi időben rendes kutyafelszerelés részlege lett.

XX. Pesterzsébet Városközpontban a CBA Cent felett. Mozgólépcsővel lehet feljutni.


Ahogy írtam én főként játékokat nézegettem, mert mindenhol csak ezt a lágy, szakadó műanyagból készült termékeket látom, vagy a plüssöket. Nem mondom, hogy itt nincs ilyen, de elenyésző mennyiségben. A legtöbb vagy normális kötéljáték (csak némelyik izgalmasabb kivitel) vagy rendes, erős, de rugalmas műanyag (vagy ugye a kettő ötvözete, meg persze labdák, a gyengébtől az egészen "kong keménységig"). És az árak is teljesen korrektek (már amilyen időket élünk, de egy szaküzlethez képest jóval olcsóbbak).

2021. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Nincs a kutya lefárasztva.

Vehetsz neki szétrághatatlan kongot, de ne gondold, hogy csakis azt fogja rágni. Egy idő után megunja és már érdekesség után néz.

Ha pl az őzlábbal elvolt éjszaka és nem nyúlt máshoz, az már egy előny. De olyan nincs, ami örökké tartana és csakis azon vezetné le a feszkóját.

2021. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3%

Azzal van a baj, hogy csak próbáltátok megnevelni, de igazából nem nevelitek. Miért csak próbáljátok? Miért nem teszitek meg rendesen?


Vígasztaló, hogy ha pl. neki megy majd másik kutyának vagy kirohan autó elé, akkor azt mondjátok, hogy ti megpróbáltátok megállítani. Az, hogy mások vagy ő maga meghal, már titeket nem fog érdekelni, hisz ti megpróbáltátok...

2021. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hetedik, te miért hiszed azt hogy mi hagynánk csak úgy, hogy szétrágja azt amit ki kell fizetni nem kevés pénzért? Miért menne neki másik kutyának azért mert rág, vagy ugrana ki az autó elé? Sose menne neki másik kutyának, mert meg lett tanítva neki, hogy nem szabad, ha autót lát még a falhoz is közelebb szokott menni mert meg lett nevelve. A rágásról nem tudtuk leszoktatni, és mint írtam nem is szokott rágni dolgokat ha van más amit rághat, de kis idő alatt elpusztítja.
2021. okt. 17. 08:03
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha képtelen vagy nevelni, ha nem értesz hozzá, akkor keress fel kutyaiskolát.
2021. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kilencedik, te amúgy elolvastad amit írtam az előbb? Normális, hogy rág, és engem nem is zavar. Egyébként köszönöm a válaszolóknak, vettünk egy KONG játékot és nagyon szereti, egész nap azt rágja és tényleg nagyon jó. Nem nyúlt hozzá azon kívül semmihez se eddig :)
2021. okt. 19. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!