Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kutyafiúnak...

Németjuhász kutyafiúnak milyen nevet adnátok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 10:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
64%
Jürgen :)
2021. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
62%
Ami a személyiségéhez illik. Nem arra gondolok, hogy pl foltos kutyának folti legyen a neve, egyszerűen csak nézz rá, figyeld meg milyen a viselkedése. Ha nyugodt típus, jobban illik hozzá egy olyan név, ami kellemesen cseng. Ha hiperaktív, akkor valami keményebb név. Amiket felsoroltál, közhelyesek.
2021. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
56%
Koppány.
2021. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
27%
Ez mind unalmas tucat név, legyél kreatívabb.
2021. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a Rex, Zeusz, Hektor, Mancs, Brúnó az unalmas tucatnév.
2021. okt. 21. 14:37
 16/26 anonim ***** válasza:
39%
A mi kutyánkat Bátornak hívják. Kölyökként került hozzánk, nem volt kialakult személyisége, és amikor elneveztük még meg se lehetett nagyon figyelni, mert azonnal nevét adtunk neki. Vagy nagyon bele trafáltunk, mert tényleg nagyon bátor, vagy tényleg formálja kicsit a kutyát az, hogy mi a név jelentése. A másik kutyánk egyáltalán nem bátor jellem
2021. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Ezek amúgy kedvenc filmszereplőim nevei.

Van még egy: Shelton. Törvénytisztelő polgár

2021. okt. 21. 14:44
 18/26 anonim ***** válasza:
72%
#18 én ha elnevezem a kutyámat, akit szeretek akkor olyan nevet adok neki, amiről nem egy kedvenc szereplő jut eszembe, hanem a kutyám. A gyereked neve mi lesz? Bruce Willis? :D
2021. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
69%

Ja,mert a Bruce és a Bruno közt akkora a különbség.Vagy a Rex és a Jax/Mex név közt.

Most képzeld el magadban,hogy azt kiabálod a futtatóban a kutyák közt behívaskor,hogy 'Enzó,gyere ide'. Vagy Derek..


Semmivel nem jobb nevek ezek mint az eddig felsoroltak.

Ha annyira tetszik hívd Phoenyxnek,de az magyarul akkor is főnix marad.

Leírva tényleg sok név jó,de mi magyarok vagyunk,a kiejtésünk sem egyforma az angolt illetően.

Ez pont ugyan olyan gáz mint egyszer itt a yorkies kérdésben a két kislány ötlete,hogy legyen Matthew a kutya.

B*szdmeg képzeld mellé a jó kis szabolcsi vagy szegedi kiejtés és a "Mettyú" kiejtésnél is szarabbul fog hangzani,ne szórakozzunk már.Még ha az emberek a gyerekeiket nevezik el sorozatból vagy filmsztárokról is gáz nemhogy kutyát.😂


(Futottam már össze Eszmeralda és Szilvia nevű kutyával is 🤷🏼‍♀️)


Azt add ami tetszik,de 10-16 éven át fogod ezt mondogatni,úgy válassz hogy tényleg ne bánd meg.

2021. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
65%

TUDTAM XD

Előbb írtam le a kommentem (egyel feljebb) minthogy elolvastam volna a választ szinte éreztem,hogy valami zenekarból vagy filmből vannak ezek is.😂

2021. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!