Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ásta el a kutyánk a...

Miért ásta el a kutyánk a kakaóscsigát?

Figyelt kérdés
Hazajöttem és megmaradt 1 kakaóscsigám reggelről, így azt neki adtam. Járkált vele pár percig az udvaron, majd látom, hogy ás. Hát a kakaóscsigát ásta el. Miért?
2021. okt. 22. 13:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%
A kutyának halálos is lehet a lakó és csoki. Azonnal keresd meg míg meg nem döglik a kutyád.
2021. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem elásta. Elültette.
2021. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Tavasszal rendbe raktam a ház előtt a keretet.

Másnap nézem,hogy valaki összetúrta.

Kicsit értetlenül álltam,hogy ez vajon mire jó.

Aztán hoztam a gereblyét,hogy megigazítom.

Erre egy bazi nagy lekváros bukta volt elásva.

Hangosan felnevettem,hogy vajon melyik kiskutya raktározott oda és egyáltalán hol szerzett egy ekkora péksütit.

Egyébként pl kenyeret gyakran ásnak el.

Amit nem eszik meg,mert sok vagy épp nem szereti,elteszi arra az esetre,ha szűkösebb napjai lennének.

2021. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
87%
Érleli!
2021. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
85%
Azért ássa el az ételt a kutya, mert megszokta hogy a húst és csontokat ha elássa egyrészt egy elrejtés, másrészt a döglegyek nem férnek hozzá harmadrészt nem szárad annyira ki. Nem tesz különbséget étel és étel között, ha később akarja elfogyasztani mindent elás.
2021. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
82%
Pár hétig volt egy tacskónk. Az mindent eldugdosott, főleg a kenyérhéjat. Nem is lett volna baj, de ez a kis vakarcs tűpontosan emlékezett is rá! Életveszély volt a kertben sétálni, mindenkire ugrott aki az egyik dugihelyét fél méterre megközelítette.
2021. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!