Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam elkapjatja a koronavi...

A kutyam elkapjatja a koronavirust?

Figyelt kérdés

Sajnos evett egy falatot a kajambol.

Van ra esely, hogy elkapja?



2021. okt. 24. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Igen, ő is szerver élőlény igy nagy valószinűséggel nem immunis a virusra...
2021. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól nem, az tuti. nagyon kicsi az esélye, hogy bárhogyan elkapja.
2021. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Kicsi az esély, de már 4-et is azonosítottak tudtommal.
2021. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
A kutyák erre kevésbé fogékonyak, mert másmilyenek azok a receptoraik, amelyekhez ez a vírus kötődni tud (legalábbis az alapváltozat). Szóval nagyon, nagyon kicsi az esély rá.
2021. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Én olvastam,hogy elkaphatják,de jó immunrendszerű,egészséges,minőségi eledelen tartott kutyáknál nem lesz komolyabb probléma.


Nálunk mikor én Covidos voltam,bár nem köhögtem,de mindkét kutyám köhécselt mármint ilyen furán. (nem kennel köhögés) Igazából ebben kimerült. Az egyik többet feküdt. De amúgy evett,ivott sétánál semmi betegségre utaló jel. 3-4 nap alatt ezek elmúltak, előbb a fiatalbbik kutyámnál majd az idősebbnél jelentkezett.


Akkor olvastam a cikket mi szerint elkaphatják,de ilyen apróbb tünettel megúszhatják,ha egészségesek.

2021. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eddig elkapta a nathat vagy influenzat?? Na ugye…


Egy

2021. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!