Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hanyszor adtok enni a kutyatok...

Hanyszor adtok enni a kutyatoknak? (kölyök koraban miben tért el az étkeztetés?) Milyen időközönként? És mit? Iletve aki panelban tartja hányszor viszi le sétálni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

10 hetes korától 6hónapos koráig napi 3x kapott enni, reggel este és délben, mostmár csak 2x, reggel és este. Brit Care tápokat javaslom, de előfordulhat, hogy nem hasznosítja jól, akkor a Josera tápokat ajánlom


Az első 2 hétben 4 óránként vittem eü sétára, volt, hogy gyakrabban, ha látszott rajta, hogy menni kell.

2021. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Felnőttként örökbefogadott kutyám van, 2-szer kap enni, reggel és este, mert egyszerre nem eszi meg a napi adagját, és még így is kell néha jutifalatként használni a száraz tápból tanításhoz, amikor éppen olyanja van, hogy a napi adagja sem fogy el. Érdekes, hogy én amúgy sose alkalmaztam azt a módszert, hogy csak kézből etetem, mégis van úgy, hogy a kaja sokkal érdekesebb, ha feladatot kell érte csinálnia, mint a tálban.
2021. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Napi 2x etetés, napi 3x séta. Főleg tápot esznek, néha kapnak konzervet, tojást, natúr joghurtot.
2021. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kistermetű kutya,12 hetesen hoztam el.

3x evett 6 hónapos koráig,2x eszik azóta is.Naponta 3x sétál,ameddig kicsi volt 2-3 óránként levittem amikor otthon voltam.

Munka időre tettem le pelenkát az ajtóba,de sose használta.

2021. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Közepes testű kutya kölyökként napi kétszer, egyéves kora óta napi egyszer, azaz este kap enni, brit prémium tápot kap. Nem panelban lakunk.
2021. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Napi egyszer eszik , plusz napközben jutalomfalatok és négy séta van. Kölyökkorról nem tudok mit mondani, felnőttként került hozzám.
2021. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Az egyik felnottkent kerult hozzam, 2x eszik, reggel es este elosztva a napi adagjat. Na nem azert, mert nem tudna megenni egyszerre (akar haromszoros adagot is), csak nem akarom leterhelni a gyomrat.

A masik kolyokkent 3x evett, reggel, delben es este, mar elmult 5 honapos, ugyhogy o is csak 2x kap, mint a masik.

Nalunk a reggeli az nem olyan kiados, csak tapot kapnak. Vacsorara a nagy séta (napi 1 seta van, mert van udvar, igy nem kell kulon eü seta) utan tapot, konzervet, vitaminokat es zoldseget vagy gyumolcsot is, aztan reggelig alszanak.

2021. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Kolyok korban naponta 3x ... felnott korban naoi 2x - plusz a napi nasi :)
2021. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Kölyök korban 5 honapos koraig napi 3x kapott enni.


Aztan 10 honapos koraig 2x evett.


10 honapos kora utan napi 1,de igazabol magatol lett napi 1, reggelit sokszor ott hagyta. Aztan inkább egyre valtottam.



Minosegi szaraztapot kap kolyok koratol.


Mig szobatiszta nem lett, 2 orankent vittem le. Rendes votl 23 es ejfel kozott volt az utolso seta. Reggel 4-5 ig birta. 16 hetes korara szobatiszta volt. De 5-6 seta volt kb 6 honapos koraig.


Aztan kb 9 honapos koraig 4seta.


Utana napi 3 :)

2021. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Az én kutyusomat 5 éves korában fogadtuk örökbe, de mivel ő nagyon visszafogott, megadó típus, a kennel társai elették előle az ennivalót, ezért fele akkora súlyú volt, mint lennie kellett volna, így az elején úgy evett, mint a kiskutyák. Napi 6x nagyon kis adagokban. Így is 3 nap alatt ette meg a normál mennyiségű, egy napi adag ételét.

Happy Dog száraz tápot tettünk neki egész napra, napi 2x pedig főtt ételt kapott(pl csirkeszív vagy sült csirkecomb kifilézve rizzsel, de amúgy a tökfőzeléket meg a krumplis tésztát is imádta). Szoktunk neki még venni Jack kutyaszalámit is néha, arra az esetre, ha nagyon nem volt időm főzni vagy nem tudtam húst venni neki, ez kb havi 1-2 alkalom volt, de azt is szerette.

Most már 2x eszik egy nap, száraztápot Jack szalámival, Rocco konzervvel vagy főtt ételt, ami már hús és zöldség, mert már idős és jó súlyban van, nem kell a + rizs.

És a kedvence, ha néha sütünk palacsintát ❤️🐾

2021. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!