Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyam baja?

Mi lehet a kutyam baja?

Figyelt kérdés

tegnap meg semmi baja nem volt, hajnalban sem. kb olyan reggel 8-9 ota mintha kedvtelen lenne. eddig nem foglalkoztam vele annyira, de mostmar kezdek aggodni. fekszik, annyira nem is mozog. akarmikor kileptem eddig a hazbol, szaladt hozzam, most csak fekszik es par masodperc mmulva lassu leptekben indul el felem.

nemreg vittem neki a vacsit, nem is erdekelte (eddig ugralt erte, alig maradt nyugton, es csak habzsolta ha megkapta).

es folyik a nyala, de ez neha elofordul nala (50kgos, 7 honapos fiu kutya).

ez mitol lehet? mi baja?

persze, tudom, hogy orvoshoz kellene vinnem, fogom is ha nem lesz jobban holnapig.


2021. okt. 28. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Akár babezia is lehet. Én már most vinném dokihoz
2021. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha tudod, hogy orvoshoz kéne vinni, ha nem lesz jobban, akkor nem tudom mi a kérdés. Elég nehéz egyébként is megállapítani az állatoknál, hogy mi bajuk, pláne itt, ahol a többnyire laikus emberek nem hiszem, hogy megfejtik majd a problémát. Remélem, hogy jól lesz a kutya, ha nem javul a helyzet, akkor orvos!
2021. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk ma még bőven el tudnád vinni orvoshoz, legalább kevesebbet szenvedne.
2021. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Tehat mar reggel ota latod, hogy baja van, egyre rosszabb, de te meg mindig csak varsz es varsz az orvossal.

Es ha nem lesz jobb reggelig? Ha keso lesz? Ez nem olyan problemanak tunik, mint pl egy enyhe fulgyulladas, amivel meg lehet varni a reggelt.


De persze a te dolgod, de en igy nem nagyon tudnek nyugodtan ulni.

2021. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Jól értem, hogy reggel 8-9 óta rosszul van a kutyus, de te nem vagy hajlandó orvoshoz vinni?
2021. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Babézia, mérgezés, fertőzés, gyomorcsavar és még rengeteg egyéb lehet. Ha reggelre meghal, legalább azzal vígasztalhatod magad, hogy dehát ma elvitted volna orvoshoz.


És miért gondolom, hogy az éjszakát egyedül, kint, felügyelet nélkül fogja tölteni?

Van egy nagyon jó javaslatom: gyereket ne vállalj soha! Kutyát sem kellene többé.

2021. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
A nyalfolyas fuldoklast jelent. Most vidd orvoshoz!!!
2021. okt. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs baja az orvos úgyis megmondja, ha van valami gond azt is és tudja kezelni még azelőtt mielőtt súlyosbodna. Vidd el ma inkább!
2021. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

*ja, ok. Tegnapi kérdés. (8. vagyok)


Akkor, mi lett elvitted orvoshoz? Hogy van a kutya?

2021. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!