Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen rossz idobe hogy lehet...

Ilyen rossz idobe hogy lehet rendesen lemozgatni a kutyát? Eső,hideg. Illetve mennyi idő? Cane corso

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugy, mint maskor. Max adsz ra egy vekony, de vizhatlan esokabatot. Szerinted telen mi lesz? 😃
2021. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sötétben is szoktam vinni, meg ha kicsit csepereg az eső. Annyi belefér. Max. intenzívebben mozgunk rövidebb idő alatt, hogy kimenjen belőle az energia.
2021. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Menni kell, úgy mint minden másik napon. Esőben, fagyban, 45 fokban, mindig.
2021. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 éve corsoim vannak.Sosem fáztak, 4 hónaposan sétáltak velem a hidegbe dideregve még nem láttam őket. Igaz kis hájréteg mindig van rajtuk, munkakutyák.
2021. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor gazdi lettél nem vetted figyelembe, hogy milyen éghajlaton élsz?
2021. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Kitalálom, nyáron eszedbe jutott, hogy milyen menő és divat kutyát tartani. De eszedbe sem jutott, hogy ez nem olyan, mint egy ruha, amit beraksz a szekrénybe, ha már nem elég kényelmes.
2021. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Én ilyenkor kutyafitnessel fárasztom a kutyáimat, ilyesmi gyakorlatokkal: https://www.youtube.com/watch?v=yPPRdkzaS34


40 perc + nyújtás

2021. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Esokabatban futunk ilyen idoben,ha esos isore jon ki a futas.


Ha igazi hussal eteted,nem fazik meg.

2021. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Futópad + benti játék.

Kertes ház.

Nagyon hideg van ahoz, hogy én sétálgassak velük.

2021. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból nem ítélném el a Kérdezőt, hogy felmerült ez a kérdés, mert egyrészt nyilván azért kérdezte, mert valahogyan ilyenkor is le szeretném fárasztani és ehhez gyűjtene további ötleteket, másrészt lehet, hogy a kutyája nem szívleli az esős időt, nem kellene egyből támadni. Én Caném is csak gyors dolgát végezni szalad le olyankor és láthatóan nem szereti az esős időt, olyankor sokat pihizik, kell ilyen nap is szerintem. Persze ha igényli: olyankor agyilag fárasztom. Na meg amint van egy kis eső csend, (mint ahogy tegnap is volt) rögtön megyünk szaladozni...stb. Tehát szerintem igenis át lehet tolni a foglalkozások időpontját az idő miatt, pláne ha a kutya is úgy érzi komfortosnak. A hó más tészta, azt szereti...:)
2021. nov. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!