Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyre be lehet vinni két...

Menhelyre be lehet vinni két kutyát ismerkedni?

Figyelt kérdés
Örökbefogadáson gondolkozok. 2 kutyával napi kapcsolatban lesz, ezért fontos, hogy jól kijöjjenek. Be lehet vinni kutyát menhelyre?

2021. nov. 2. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Van ahol igen van ahol nem, telefonon kérdezd meg tőlük, én bevihettem a kutyimat, hogy kivalassza az uj baratját, de csak 30 percre engedtek be, nem tudom h miért
2021. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
A menhely teruletere nem szoktak beengedni, elore egyeztett idopontban egy semleges helyen (parkban, mezon) szoktak ismerkedni, ha ez a szitu. Irj nekik egy e-mailt vagy telefonon egyeztess elore, hogy meg tudjak-e oldani es mikor.
2021. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi elmentünk kiválasztani a kutyát, majd következő alkalommal vittük a sajátunkat is, és elvittük a kettőt sétálni. Az első kutyával egész végig harag meg morgás volt, ezért választottunk egy másikat, akit végül el is hoztunk, mert már első összeszagolásnál nyalakodtak. Szerintem hívd fel a menhelyt, hogy mikor lehet kutyát nézni, kérdezd meg, hogy a következő alkalommal vihetitek-e a saját kutyit is. vitassátok meg a részleteket.
2021. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Második találkozásra vittem el a meglévő kutyám, elmentünk sétálni egy kört (a menhely területére nem jöhetett be, a kapuban megállítottak minket).

Nálam annyi volt a feltétel, hogy ne legyenek ellenszenvesek, ha már ignorálják egymást abban a fél órában az tökéletes (ez is történt), a többit majd otthon már megoldom. Azóta a legjobb barátok lettek.

2021. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!