Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Multifit Farmer kutyatáp...

Multifit Farmer kutyatáp jobb, mint a Pedigree?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Kezdetekben a a Purina es Pedigree Brekkies Kitekat eleg komoly holmik voltak . Felvásárolrak őket és a 2000es évektől ocska gagyik lettek . Azok a tapok jók amik nem fillérek , nincsenek folyamatosan tvreklamokban és egy fajta barnásak nem színesek .
2021. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Hat nem sokkal jobb, sztm nagyjabol egy szint, annyi, hogy 10% allati szarmazek van benne (ez nem hus, hanem minden egyeb maradek, pata,csor, toll) a pedigreeben meg ebbol 4% van :D


Inkabb akkor a premiere tapokat nezegesd, nem sokkal kerul tobbe, de minosegre azert jobb.

2021. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező vettél azóta?

Szerintem mindenképpen jobb táp az összetevői alapján egyértelműen. Én most mondjuk a nem farmeres hanem a többi multifit tápról írok, mert jobbak összetevőre mint a farmeres és még kedvezőbb árúak is.🤷 Nem próbáltam még! Mindig a legdrágább legjobb összetételű tápokat vettem és nem igazán váltak be. Ezért kiegészítésképp most ezzel szemezek:

2022. febr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


De van adult is sensitive barányos, ez is jónak tűnik ennek is HÚSok is szerepelnek az összetevői között. Ritka az ilyen viszonylag jó táp ebben az arkategóriában úgyhogy szerintem egy próbát megér.

2022. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, 13 éves kutyánk eszi. Apró szemű, de ígyis áztatni kell, mert kevés foga van. Sokkal jobban felázik, mint a drágább tápok. Pedigree-t nem szívesen adtam volna neki, de ez bevált, maradunk ennél. Nincs benne színezék és cukor legalább.
2022. febr. 10. 11:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!