Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivaros kan miért indul be az...

Ivaros kan miért indul be az ivartalan szukára?

Figyelt kérdés

Szuka testvéremé, 1-2 hetente találkozunk. Most kimaradt egy hónap, újra találkoztunk, de az enyém teljesen bepörgött és meg akarta hágni a szukát. Másfél éve ivartalanított a lány. A találkozás miatti izgalmat így akarta levezetni?


Másik szukával él együtt, őt sosem akarja hágni. Séta során sem gerjed rá az ivaros szukákra, csak testvérem kutyája váltja ki mostanában.


2021. nov. 9. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
ez DOMINANCIA, nem szexuális vágy
2021. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Vagy dominancia, vagy az ivartalan szukának - ennek a bizonyosnak - van nagyon vonzó illata a kanok számára. Nekem két szuka kutyám van, az egyik ivaros, a másik ivartalan, mégis mindig az ivartalant üldözik a kanok, és azóta, amióta ivartalan, hiába van ott mellette az ivaros másik.
2021. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1es, én is ezt gondolnám, de pontosan úgy "üldözi", mint egy tüzelő szukát. Ha megkötöm folyamatosan nézi és nyüszög. Illetve nagyon liheg közben, látszik, hogy felfokozott állapotba kerül. Ez a szuka volt már nálunk egy hét megőrzésre, akkor nem akarta hágni.
2021. nov. 9. 20:10
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem ivartalanítod, ha ennyire szenved?
2021. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egészségügyileg kockázatos nála az altatás. Mint írtam, vigyáztunk is már a szukára, kölyök koruk óta ismerik egymást és eddig sosem reagált így. 2,5 évesek mindketten.
2021. nov. 9. 20:31
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg a szuka gazdáját, hogy ivartalanítva lett vagy csak elkötve? Ha az utóbbi, akkor ugyanúgy tüzel mint ivarosan, csak nem lesz kölyök kutya ha felpárzik. Akkor viszont ez az oka, hogy jelenleg a szuka tüzel.
2021. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Álkatorvosnál érdeklődj, hátha van valami gyógyszer, ami csökkenti a párzásivágyat
2021. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*állatorvosnál
2021. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Vannak szukák akiknek eleve jellegzetes a szaguk,ami egyes kanokat beindít.


Ismertem 3 éve ivartalan kant, akit sosem érdekeltek a szukák,még a tüzelő sem. Aztán találkoztak egy ivartalan szukával és teljesen belé volt szerelmesedve,meg akarta hágni.



Futtatón meg egy ivartalan szukába voltak bele szeretve az ivaros meg ivartalan kanok is..


Én ivaros kanomat meg nem érdekelte :D


Érdekes ez :)

2021. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
feromonnak hívják szívesen..
2021. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!