Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Collie kint maradhat...

Border Collie kint maradhat éjszaka 10 hetes?

Figyelt kérdés
Nem akar bemenni a házába itt fekszik a teraszon egy szőnyegen, reggelente 1-2 fok van csak! Kint lehet ekkora kutyát hagyni?

2021. nov. 16. 19:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

Nem,szimplán meg fog fázni,mert a 20-22 fokból ki fog menni folyamatosan az 1-2 fokba.

Mert társaság igénylő kutya,ti meg kicsesztétek a kertbe/garázsba.

Nem bezárni a megoldás,hanem bevinni hozzátok.Kutyát vettél nem kerti törpét amit a fagy elől bedugsz a garázsba..

2021. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

Lehet azért fekszik a teraszon, mert úgy közelebb van hozzátok, illetve egyből észreveszi ha kimentek.


10 hetes, 8 hétig ha nem több ideig a testvéreivel volt, most egyedül kint a hidegben (hiába lenne lehetősége melegebb helyre menni, gondolom az távolabb van tőletek)

2021. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%

Mi a büdös fenének kellett neked border, ha kerti dísznek tartod? Mert ez most divatos fajta? Mert jól mutat az instás fotóidon az LV táskád mellett?


Nem, a border collie nem maradhat kint a kertben! Vdd be a lakásba, ugyanis arra van szüksége! Nem a mínusz fokokra, sem a garázsra!


De a legjobb lenne, ha keresnél neki egy normális, felelős gazdát, aki megfelelően tartja!

2021. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem szakad meg a szíved hogy szegény kis gyerek kutya egyedül van kint a hideg éjszakában? Nekem meg sem fordulna a fejemben kicsi állatot odakint éjszakáztatni, mi még a kiskacsákat is behoztuk ilyenkor XD
2021. nov. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem való nektek Border Collie. Szegény kölyök. Beteg lesz lelkileg is a magánytól és fizikálisan a hidegtől.
2021. nov. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha túléli. 15-ös vagyok.
2021. nov. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem engeditek be a házba? Legalább az előtérbe... Remélem nem egész életében a kertben lesz csak, hanem viszed sétálni, edzeni. Nagy a mozgás igényük! Amúgy bocs kedves kérdező, de ha felkellett tenni ezt a kérdést nem igazán való neked kutya.. Szomorú, de ez van. Vidd be magatokhoz és ne egy garázsba legyen! Az a baja,h egyedül van. Nem rég szakították el az anyjától és a tesóitól!!
2021. nov. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Mindenki megnyugodhat a kutyi bent töltötte az éjszakát! :-)
2021. nov. 17. 08:11
 19/24 anonim ***** válasza:
84%
17 vagyok. Akkor jó. Csak így tovább!! :)
2021. nov. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%

A privátban megkeresőnek üzenem, hogy hetek óta nem szóltam az állat kategória kérdéseihez. És a pszihopata hülyeségeivel együtt menjen pszihiáterhez.


Nem írtam semmi rosszat, sajnos vannak akik úgy vesznek Border Collie-t, hogy nem értenek hozzá, és nincsenek tisztában azzal, hogy mire van szüksége a kutyának. Ha a kérdező tisztában lenne vele, nem a gyk-n kérdezgetné egy alapszükségletet.


A továbbiakat nem írom, de nem azért mert te bullying stílusú leveleddel megkerestél, hanem azért, hogy a kedves gazdi kezdjen el szakirodalmat olvasni, és a történetét is.


Egyébként nem fogom lenyakazni magam, és képzeld az ökör egy intelligens állat, mivel hozzá hasonlítottál ezért csak azt tudom mondani, hogy annyiban igazad van, hogy bika jegyű vagyok.


Arról nem tehetek hogy neked fáj a nem tudas. És nem kérek több privátot a részedről!

2021. nov. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!