Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Markov Staff Kennel vélemények?

Markov Staff Kennel vélemények?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Nem ismerem konkrétan, nem is vásároltam tőlük. A Facebook oldalukat találtam meg, ahol azt láttam, versenyekre járnak, legalábbis egy kutyával biztosan. Illetve régebbi képeken láttam vágott fülű kutyákat, akiket már lehet így vettek, de a frissebb képeken nem kupírozottak a kutyák, ami kicsit biztató. De hiányolok tőlük egy rendes weboldalt, ahol szépen bemutatják a munkásságukat, csak a közösségi oldalt kicsit keveslem.

Nem tudom ez segít-e neked, de hátha.

2021. nov. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%

Onnan van a kutyam.

Rendes szerzodest es torzskonyvet adtak.

Versenyekre viszik a kutyaikat. Vilaghires kennel. Minden szabalyos.


A kutyak testaranya es laballasa jo.


Szeretettel bannak a kutyakkal es igazi hussal etetik oket. Marha nem ocska csirke. (Latom a kutyamon,h a csirkemaradekra oda se szagol. En se adok olyat neki,csak igenyes husokat.) Orakat beszelgettek velem,mire eldontottek,h melyik kutya tudja teljesiteni az elvarasaim. Pont olyat kaptam,amilyet akartam.


A kicsi lanyukkal szocializaltak gyerekekre a kutyaikat. :)


Felevente irnak,hogy vagyunk. Ellatjak az utogondozast. Sokkal torodobbek,mint a sajat csaladom.


En muholdas terkeprol neztem,hogy tobb ezer negyuetmeteres birtokuk van,ahol a kutyakat tartjak.


Idosebb kutyakat is tudnak eladni,ha olyan kell.


A facebookoldalukon fenn vannak a kutyak. A versenyeredmenyeik a versenyen keszult fotokkal.

Az enyemet is megtalaltam.


Nekik ez az eletuk. Csak ebbe olik az osszes energisjukat. A kutyakert elnek. Nagyon nyugodt kedves csalad. A kutyan is latszik ez. Ahogy fogjak a kutyat,latszik a megbecsules a szeretet.

Nyakorvhoz es porazhoz volt az enyem szoktatva!! Autoval es bkk- val is kozlekedtek! Siman jon mindenen.


Az eteleket is megismertettek vele. Sikerlemenyem van,amikor fozok a kutyamnak. (Csak a foztom eszi.)



Menj el es beszelgess veluk. Fognak mutatni megfelelo kutyat,ha van olyanjuk.


Menj el mas tenyesztohoz is es meglatod akulonbseget,hogy ok szeretetbol tenyesztik oket mas tenyeszto meg anyagi haszonszerzesbol. A kutyan is erzodik.


A kutyam rendszeresen dicserik idegenek. Tobb dicseretet kapott,mint en egesz eletemben.


Ha nem friss husokkal eteted a kutyajukat,boldogtan lesz. Megszoktak a kutyaik a friss husokat csontokat,tappal ne akard etetni. Ok igenyes tenyesztok csak igenyes ugyfeleknek.

2021. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!